Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet koreai doramakat nezni?

Hol lehet koreai doramakat nezni?

Figyelt kérdés

A viki pont comon kivul hol lehet magyar felirattal kdramakat nezni? Pl a school 2013

School 2017 es egyeb hasonlokat.


2018. aug. 10. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg sorozatbarát. Habár ott nem tudom, hogy fent vannak-e azok, amiket mondasz. Meg hát ugye a sorozatbarát meghívós, és már nem lehet meghívót küldeni. Szóval ha eddig nem volt felhasználód, akkor már ugrott az egész.


Van néhány dorama, ami indavideón is fent van.

Most pedig megtaláltam ezt az oldalt: [link]

Pár itt is fent van.


Szerintem a viki.com-hoz hasonló oldal nincs, vagyis ami szintén sok doramát tartalmazna.

2018. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, a viki.com kivételével nagyon elvágod magad azzal, hogy csak magyarul keresel.


Alapjában véve vagy angolt, vagy németet tanulnod kell/kellett.

Akkor már németül mindent megtalálsz.

Angolul végképp, az az alap!


Ha mindenféleképp ragaszkodsz a magyarhoz, akkor Facebook-on lépj be a Doramafan csoportba, ott rendszeresen rakják ki a magyarokat.


Illetve annyit tudsz még csinálni, hogy ÁzsiaÉkkövei oldalon leszeded a magyar feliratot, és letöltöd hozzá a részt valahonnan (Avistaz ajánlott, csak seed-eld is vissza, mert komolyan veszik az arányt!) és megnézed gépen, majd törlöd a hely miatt.

2018. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!