Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb gyerekeknek...

Melyik a legjobb gyerekeknek és melyik a legjobb felnőtteknek készült animáció/rajzfilm sorozat amit valaha láttatok és miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Avatar: Aang legendája, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Gyerekként imádtam, de ahogy szinte felnőttek a sorozat karakterei, úgy nőttem fel én is, és rájöttem, hogy mennyi tanulság van benne. Egész mély tartalmakat tud közölni, mégis családbarát marad. Mai napig imádom, néha visszanézek 1-2 részt. :)

2018. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 Egyetértek. Én is az Avatart akartam írni, mert számomra is az volt a legmeghatározóbb, pedig én már felnőttként láttam.

Izgalmas történetvezetés, jól kidolgozott, nem fekete-fehér karakterek, ill. jól egyensúlyoznak a dráma és a humor között. A képi világa és zenéje is teljesen rendben van.

2018. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálunk a családban az Így neveld a sárkányodat sorozata, a Dragons/Sárkányok jelenleg a legmenőbb. Nem is tudom, hányszor végignéztük már a gyerekkel, és én is újra és újra szakadok a röhögéstől.


Gyerekként a legnagyobb kedvencem a Tom és Jerry illetve Az elsüllyed világok volt.

Nem tudom, hogy a nosztalgia miatt, de még most is akármikor le tudok ülni nézni ezeket, teljesen lekötnek.

2018. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hol nem volt az élet.

És azért, mert mese szerűen, izgalmasan, érthetően tudja előadni a a sejt biológiát. Ezzel közelebb hozza az embereket a tudományhoz egészen kis korban és segíti az elme fejlődését, miközben szórakozást és kikapcsolódást is nyújt.

2018. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A jégvarázs az egy igazi kos családi mese, esetleg még az aranyhaj, így neveld a sárkányod. De a régi tini nindza teknőcök az mindent visz
2018. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Happy Tree Friends, tanulságos
2018. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Gravity Falls! Szinte minden korosztálynak az egyik, ha nem a legjobb. Baromi érdekes, tanulságos és csavaros története van nagyon szerethető karakterekkel és remek poénokkal és valami iszonyúan jó lezárással. Az inteligemciája és az utalásai miatt nem csak kisebb gyerekeknek élvezhető. Gyerekeknek pedig én a Garfieldról készült régebbi rajz- és az újabb animációsfilmsorozatokat is tudom ajánlani. Bár ezeket én 17 évesen is szívesen újranézem.
2018. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tom és jerry! Mindkettőnek szórakoztató! Valóságból merített!
2018. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bár már említették jó páran, de én is rá szeretnék erősíteni: az "Így neveled a sárkányodat" vezet nálunk is toronymagasan és még semmi sem tudta letaszítani a trónjáról.

Az "Így neveld..." önálló nagy filmjei egyébként ugyanúgy listavezetők, mint a belőle készült sorozat vagy a spin-off rövidfilmek.

Minden korosztály számára képes szórakozást nyújtani és emellett gazdag érzelemvilága és nevelő célzata is van.

2018. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!