Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti melyik kategóriába tartozto...

Ti melyik kategóriába tartoztok inkább? Abba, aki minél több filmet és sorozatot akar látni vagy abba, aki inkább újranézi azokat, amik tetszenek neki és csak kevesebb újat látnak?

Figyelt kérdés

Mostanában rám az előbbi jellemző, (ettől függetlenül most is százszor meg tudom nézni a kedvenceim), de korábban alig-alig néztem új vagy éppen régi, de még nem látott filmeket, inkább újra és újra a kedvenceimet néztem meg. Sorozatokat is elejétől végéig 2x, 5x, 7x is megnéztem.

Nehezen vettem rá magam új filmekre. Kíváncsi vagyok, hogy volt/van-e még valaki így.


2018. aug. 14. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél többet...másképp, hogy találnék új kedvenceket amiket időről időre újra nézhetek?:)
2018. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na épp ez az, hogy anno nagyon-nagyon kevés filmet ismertem, azokat is tv-ből vagy vhs-ről, amit nem én vettem fel. Dvdről, amik azt sem tudom már, hogy hogy került hozzám, illetve pár filmet, amit ajánlottak (moziba sem jártam), és így kevés filmet és sorozatot ismertem és azokat néztem újra, ha nézni akartam valamit.

Olyan érzésem volt, hogy "mi van, ha nem tetszik az új film, amibe belekezdenék?" és inkább néztem olyat, ami bevált. :D

2018. aug. 14. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
régebben mindent megnéztem,nem volt jellemző hogy válogattam volna,ma már azért szelektálok. nagyon sok esetben felülök a hype vonatra,ami aztán csalódás,de vannak színészek akiket érdemes nézni.pl Liam Neeson,Denzel Washington Tom Cruise,Jessica Chastain,Dicaprio,Reeves,Damon,úgy az igényesebb akció,kaland,dráma
2018. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden van a "must watch" listámon, amiről azért fogyasztok is rendesen, de van hogy rámjön a nosztalgia, vagy valami bevált hangulatjavító kell, akkor sokszor fordulok régi sorozatokhoz, filmekhez. Szóval vegyesfelvágott:D Hangulatfüggő leginkább. Éves szinten szerintem kb ugyanannyi újat nézek mint régit, vagy picit több újat. Attól sose tartottam hogy esetleg nem fog tetszeni a film és akkor elpazaroltam az időt, mert az is egy élmény, meg tapasztalat akkor is ha a film maga nem teljesítette az elvárásaimat. Ekkor lehet reflektálni arra hogy mi tetszik és mi nem tetszik, a kedvenceim mért a kedvenceim, ezzel az adott dologgal meg mi volt a bajom.
2018. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, úgy igazándiból egyik sem. Soha nem szoktam újranézni filmeket/sorozatokat. Bármekkora kedvencek is legyenek, nekem sokat elvesz az élményből, ha tudom mi után mi történik, így lehet, hogy egy olyan film, ami pont a fordulatai miatt lett kedvenc, már veszítene emiatt az értékéből. Viszont arra sem megyek, hogy minél több filmet/sorozatot lássak, szimplán ha valami megtetszik akár trailer, akár leírás alapján, akkor megnézem. Szóval félig az első. Inkább nézek még nem látott filmet, mint olyat amit már láttam, de nem a mennyiségre megyek.
2018. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Azért ez sem a legjobb.

Például az Eredetet simán újra lehet nézni, mert elsőre fel sem lehet fogni mindent. Vagy mondjuk az olyan filmeket, mint a Deja vu vagy a Non-stop, amikor a végén van a csattanó, másodjára is érdekes, mert akkor már tudod mi miért történik, így nen feltétlen ugyanolyan szemszögből nézed a dolgokat.

Sorozatoknál meg plána fel-fel lehet fedezni új dolgokat, hiszen annyi információt képtelenség befogani. Főleg mondjuk a Lostnál.


Persze értem a logikád és az érveid, de bizonyos esetekben meg lehet nézni újra filmeket/sorozatokat.

Vígjátékot is simán újra lehet nézni, mert úgysem fogunk emlékezni minden poénra és lehet 2x is nevetni egy poénon, ha már nem él az emlékezetedben. :)

2018. aug. 14. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Van nehany kedvencem, amiket barmikor ujra tudnek nezni, es idorol idore, ha ugy tartja kedvem, meg is teszem.

Ettol fuggetlenul mindig nezek szamomra uj filmeket, sorozatokat is :)

2018. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!