Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tom holland (pókember) és...

Tom holland (pókember) és Zendaya járnak?

Figyelt kérdés
Légyszi valaki mondja meg!!!!

2018. máj. 9. 16:18
 1/5 Norcsi28 válasza:
100%
Nyilvánosan sem Zendaya sem pedig Tom nem erősítette,de sokszor kapják őket le nyilvánosan a fotosok.Pár napja Tom Zendayánál töltötte az éjszakát néhány kép szerint és tudjuk hogy az ünnepeket is együtt töltötték. Zendayát faggaták a twitteren, a válaszai többnyirre csak utalások voltak melyek szerint annyi bizotos, hogy amennyire pehet próbálja magán életét megóvni ezért nem tudni hogy járnak vagy sem ez lejátszodott anno Trevor Jacksonnal és Adam Irigoyennel is akikkel valószínűleg járt,de soha nem nyilazkozott sajtónak vagy bárki másnak róla.
2018. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de az is lehet, hogy csak barátok. A média mindig felfújja az ilyet.


Miért olyan fontos neked mások magánélete?

2018. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm a válaszát, és nem tudom, hogy hogy vagy te ebbe ilyen tájékozódott vagy mi😂 de ha valami kiderülne akkor megkérhetnélek, hogy leírod ide? Előre is köszönöm! Én próbáltam kutakodni viszont az Angol nem nagyon megy, így elég nehéz... A második válszolónak is köszönöm..és elég hosszú lenne ezt így elmagyarázni, szóval maradjunk annyiban, hogy ez rám tartozik;) + a kíváncsiság is benne van.
2018. máj. 12. 11:24
 4/5 anonim válasza:
100%
Sajnos Tom bejelentette hogy nem járnak (ezt a sajtónak) de szerintem ezt csak azért mondta hogy ne legyen már ekkor a felhajtás ,egy csomó kép van arról mikor fogják egymás kezèt meg ilyenek...
2019. szept. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2020. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!