Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki az 5 kedvenc és az...

Nektek ki az 5 kedvenc és az 5 leginkább utált karakter a Harry Potterből?

Figyelt kérdés
Ha gondoljátok meg is indokolhatjátok hogy miért szeretitek, illetve utáljátok őket.

2018. aug. 18. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Kedvenc:

McGalagonyi

Hagrid

Hermione

Dumledore

Msr.Wesly


Utált:

Cho Chang

Ron

Fleur

Rita Vitrol

Umbridge

2018. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fuu, hát kedvencekből túl sok van, ha csak 5-öt mondhatok akkor elsősorban a 3 jóbarát meg Fred és George :D (de egyébként még az összes Weasley,Lupin, Sirius, Mcgalagony,Dumbledore, a filmben Piton, Bellatrix, Hagrid, Luna)

Utáltak: Umbridge (szerintem nem kell magyaráznom miért:D)

A könyvben Piton :/ sajnos. Ott elég utálnivaló lett szerintem. Teljesen más mint a filmben

Hát, igazából Dracot se bírom de őt szeretem utálni :D szóval neki örülök hogy olyan amilyen. De rakjuk az utáltak közé

Fuu, hát mást most nem rémlik hogy utálok :D de akkor, hogy kitöltsük a helyet, még legyen Crack és Monstro

2018. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Legkedveltebbek:


Luna Lovegood

Tetszik a különcsége, és főleg, hogy nem zavarja, ha emiatt kinézik. Hitt Harry-ben és a többiekben, még akkor is, amikor nem tűnt bölcs dolognak. Nagyon szimpatikus szereplő, tipikusan az a fajta, akinek nyugodtan kiöntheted a szívedet, mert nem fog semmi rosszat gondolni rólad.


Fred & George Weasley

Nem tudom őket szétválasztani. :D Ők a sorozat lelkei, akik még a legrosszabb időkben is képesek mosolyt csalni az emberek arcára, mert szerintük ez a legfontosabb: kitartani, és boldognak lenni. Már a legelejétől támogatták Harry-t, és sosem hagyták magukat elnyomni. Fred halála az egyik legszomorúbb volt, főleg annak fényében, hogy George kvázi egyedül maradt.


Draco Malfoy

Nagyon nehéz helyzete volt a szülei miatt, igazából bele lett kényszerítve rengeteg szituációba, amiket amúgy nem is akart volna. Draco nem rossz karakter, és ezért is sajnáltam. Persze, amikor gonosz volt Harry-vel és a többiekkel, akkor sem utáltam, kedvelem a rossz karaktereket - már akiket meg lehet érteni. Örülök a történet végi megváltásának.


Sirius Black

Csak sajnálni és tisztelni tudom azért, ami történt vele. Mindenki azt hitte, hogy megölte egy barátját, és segítette meggyilkolni a legjobb barátját és feleségét, pedig ártatlan volt. Éveken át szenvedett, és amikor kiszabadult, rögtön Harry lett számára a legfontosabb. Ő volt az egyetlen igazi családtagja, hacsak rövid időre is. Még a családján belül is kívülálló volt, és ő mégis megtalálta számára azt, ami örömet okozott neki - James és Remus barátságát.


Cedric Diggory

A verseny ellenére végig barátságos és segítőkész volt Harry-vel szemben, amivel még őt is meglepte. Nagyon szimpatikus személyiség, talán az egyetlen hugrabugos, akit kedvelek (kivéve Newt, de őt most nem írhatom ide, vagy mégis? :D). Az ő halála volt számomra az egyik legszomorúbb, pláne az apja filmbeli reakciója. Ha élt volna, szerintem nagyon sok mindent elérhetett volna. A halála sorsfordító volt Harry és a Roxfort életében.



Legutáltabbak:


Sybill Trelawney

Számomra rémesen irritáló szereplő, aki a saját területén is amatőrnek számít.


Rita Skeeter

Hasonló okok, csak a hazugságot és pletykát látta mindenkiben.


Peter Pettigrew

Hűen nevéhez igazi féreg. Elárulta azokat, akik a barátai voltak, és undorító belegondolni, hogy együtt volt Ron-ékkal.


A Dursley család

Nyilván nem lehet őket hibáztatni a Lily-ékkel történtek miatt, de mégis, ahogy Harry-vel bántak, az borzasztó. Egyedül Petuniát tudom egy kicsit sajnálni, hiszen én is rém csalódott lennék, ha a húgom mehetett volna a Roxfortba, én meg nem.


Dolores Umbridge

Kell ehhez írni indoklást?

2018. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Kedveneim:


Luna-megtanított arra, hogy nem baj, ha egy kicsit különc vagy.


Tonks-bírom a humorát, hogy mindent felborít :D meg az is nagyon tetszett, hogy metamorfmágus.


Sirius-bátor, 12 év azkabani szenvedés után is megtartotta emberi mivoltát, minden megtett Harryért.


Harry-bátorsága miatt, ő is nagyon sokat szenvedett és az első részben nagyon át lehet érezni a boldogságát, amikor átköltözhetett a Roxfortba.


Ginny-mert fiúsabb lány



Akiket utálok:


Piton-tudom hogy sokan imádják, de számomra az, ahogy tanárként viselkedett, teljes mértékben elfogadhatatlan. Visszaélt a hatalmával, az meg, hogy Harry-vel az apja miatt bunkóskodik már tényleg mindennek a teteje. Nem normális az az ember, mindenáron azt akarja, hogy a saját háza nyerje a házkupát, ezért levon pontokat a többi háztól. Hogy lehet valaki ennyire kicsinyes? Az meg szerintem túlzás, hogy feláldozta magát Harryért, hisz az másoknak is az érdeke volt, hogy Voldemort meghaljon. Lily iránti szerelme pedig inkább beteges, semmint romantikus.


Draco-ezt szerintem nem kell indokolni. Sirius is hasonló családból származott, mégse lett olyan, mint Draco.


Percy-sosem kedveltem, de aztán az, hogy az 5. részben elköltözött a családjától, végleg unszimpatikussá tette a szememben. Amikor kiderült, hogy nem volt igaza, még várt röpke 2 évet és csak azután kért bocsánatot.


Voldemort-ezt nem indokolnám.


Umbridge-inkább ezt sem :D

2018. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

miszisz vizli-kedveskedő agresszor

umbridzs-pszichopata

féregfark-jellemtelen áruló

és karamell-naiv,előítéletes,szűk látókörű,kispolgári pipogya-voltak a legutálnivalóbbak.

2018. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Semdor válasza:
84%

Kedvenc: Piton, Voldemort, McGalagony, Rémszem, Fred és George

Utált: Umbridge, Dumbledore, Harry, Sybill Trelawney, Lucius Malfoy

2018. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencek: Dobby, Lupin, Neville, McGalalgony, Kingsley

Utáltak: Umbridge, James, Piton, Trelawney, Lucius

2018. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedvencek: Perselus Piton, McGalagony, Hagrid (komolyan Hagrid senkinek se szimpi?), Hermione, Dumbledor.


Utáltak;: Harry, Rhon, Draco Malfoy, Nevil (olyan kis pisis, aki mindenbe beleavatkozik) Wheasly család

2019. aug. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát kedvencet elég nehéz írni mert sok szereplő van akit szeretek.

De talán : Hagrid, Mrs.Weasly, Ron,Hermione,Fred&George

Akiket utálok : Lucius Malfoy, Peter Pettegrew, Dolores Umbridge,Bellatrix Lestrange, Voldemort

☺️☺️☺️

2019. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

5 kedvenc: -Hermione Granger

-Harry Potter

-Fred&George Weasley

-Lupin

-Sirius Black


5 utált: -Bellatrix Lestrange

-Dolores Umbridge

-Peter Pettigrew

-Ronald Weasley

-Aragog

2019. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!