Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf fanok! Ti hogy...

Teen Wolf fanok! Ti hogy gondoljátok ezeket?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik volt a legjobb történetszál? Melyik páros volt a legjobb, és melyik a legrosszabb? Hogy tetszett nektek a finálé?

Bocsi a sok kérdésért, de nem akartam őket külöm feltenni :)



2018. aug. 24. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első négy évad tetszett, utána már nem jött be annyira. A Vágtás jobb lett, ill. Démonfarkasos is kicsit javított. Az utolsó évad második fele nem jött be, az első része sokkal jobb lezárást adott.
2018. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
16%
Én legjobban a Nogitsune - részeket (3B) szerettem. A legjobb pár Stiles és Lydia, a legrosszabb Derek és Jennifer.
2018. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nogitsune/ Gonosz Stiles miatt a 3. évad, de ne csak a B rész, hanem az A része is jó, mert már az elején jönnek a gondok, és jelen ezt tetszett nagyon :) még az 5. évad ami nagyon tetszett, de ez is Stiles miatt főleg, meg Theo is nagyon jó volt :D

Most még csak az t. évadnál tartok, de mindjárt vége. Ha Stilesnek kicsit sötétebb, vagy több viccesebb része lesz a 6.ban, akkor az lesz a 3. helyezett a listámon.

2019. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Nekem

*nem

Ja és a kedvenc párosom Malia és Stiles, de amúgy Lydiának szurkoltam addig ameddig nem jött Malia

Legrosszabb páros nálam nincs, de Kira valahogy nem jön be, de Scottal aranyosak :)

2019. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet tudok érteni a 4-es válaszolóval.

Én nem igazán kedveltem a Lydiát, ha a pasikról van szó...szerintem, hozzá a Paris illett a legjobban, de az iker fiúval is el tudtam volna képzelni. (Már nem emlékszem a nevére)

Nem tetszett a végén ez a pár csere Stiles és Scott között. Az álompár nekem a Malia-Stiles volt, bár imádtam az Allison-Scott párost is! Kíváncsi lettem volna, az Allison-Isaac párosra is de hát...

Szerintem a Kyra nagyon nem.illik a Scotthoz. Nagyon kislány viselkedésre is (addig az évadig, amíg el nem megy a sivatagba) meg ez az anime öltözködése...hát nem a kedvencem. Írhattak volna más lányt a Scott mellé.

2021. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!