Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogyan tudtok képben lenni...

Ti hogyan tudtok képben lenni a filmekkel? Hol nézhetek ajánlásokat, listákat? Nem tudom, hol keressek filmeket?

Figyelt kérdés

Nem muszáj olyan oldal, ahol fent is van a film, mert cim alapján valahogy megszerzem. De most azt se tudom hol keressek cimeket? Moziba nem járok túl sokat, viszont most az időm megengedi, hogy többet filmezzek.

Hol találok listákat, leirásokat jó filmekről? Ha google-ba csak beirom a kategóriát, amilyet keresek, azt már vagy láttam, vagy nem érdekelnek.

Ti honnan informálódtok?

Megköszönném a segitéget! 21n


2018. aug. 25. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

IMDb

[link]

Metacritic

[link]

Rotten Tomatoes

[link]

2018. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket belinkeltem érdemes nézegetni, de adhatok is pár tippet, csak írd meg mi érdekel.

Ha magyar ajánlókat keresel, akkor érdemes követni az IGN Hungary oldalt is, a megjelenő filmekről írnak kritikákat magyarul, ha magyar videókritika/ajánló érdekel akkor vDrome.

[link]

https://www.youtube.com/channel/UC6H_-qVd4LzuZjM_nCfXLzQ

2018. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezek tényleg jók,de kiegészíteném azzal hogy a yt-on beírod pl: upcoming action movies 2018 és akkor egy csomó trailerből válogathatsz
2018. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!