Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik mese volt ez?

Melyik mese volt ez?

Figyelt kérdés

Igazándiból két mesére lennék kíváncsi. Csak emlékfoszlányaim vannak belőlük..

Úgy emlékeztem hogy a disney channelen mentek de ott a régi meséknél nem találtam meg egyiket sem, így megnéztem máshol de ott sem..

Az egyikben volt egy gyerekcsapat.. az űrből jöttek vagy nem is tudom, de rendes földi iskolába jártak, és mindig valamit meg kellett oldaniuk egy-egy részben.

A másik mesében volt 2 erdész talán, az egyik az egy fura orrú malac volt az biztos, mert mindig gondolkoztam rajt hogy lehet ilyen nyomott malac orra. Ő volt a magasabbik, és ha jól emlékszem volt egy zöld kalapja is. Volt egy alacsonyabb és hülyébb társa, de az nem tudom milyen állat volt. Mindketten sötétzöldes ruhában jártak mindig. Ha segít ebből egy egy részre emlékszem, de azt csak akkor irom le ha azt mondjátok nektek segít.

Nem életbevágóan fontos, csak idegesít hogy nem tudom melyikek ezek.. Előre is köszi! :)


2018. szept. 1. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az elsőről elég kevés infót írtál. Ami nekem beugrott eme kevés alapján az a Szimbionikus titán.
2018. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de sajnos nem az. :( még annyi infót tudok adni hogy az első animált volt, a második rajzolt...:/
2018. szept. 2. 08:57
 3/4 Csilla55l válasza:
Az első szerintem a Monster buster club, a másodikra sajnos nem emlékszem a cimére :(
2018. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ez volt az! Köszönöm a választ. Viszont a másikra még mindig kíváncsi vagyok. :/
2018. szept. 2. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!