Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azt hallottam, hogy a Jurassic...

Azt hallottam, hogy a Jurassic World 3-ban nem lesznek hibrid (nek kinéző hibrid) ek. Mit gondoltok, ez jelentheti azt, hogy lesz végre Giganotosaurus?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem lesznek. De valószínűleg új faj sem lesz, ha láttad az újat, a bukott birodalmat, akkor sejtheted mi lesz a harmadik részben. :)
2018. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Basszus, akkor legalább a Bukott birodalomba betehették volna :(
2018. szept. 6. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az átlagember nem nagyon tudja a Theropodákat megkülönböztetni egymástól, így nekik jó a T-Rex és kész (esetleg a Spinosaurus, mert annak taraja van), ahogy a növényevőkről is csak annyit tud a legtöbb ember hogy van a Triceratops, vannak amiknek hosszú a nyakuk meg van a buzogányfarkú (Ankylosaurus). Ennélfogva a stúdió szerintem nem rak bele 600 külön dinoszauruszt a franchiseba, mert nem ezeken fog múlni a film sikere vagy bukása, hanem a történeten.


Amúgy nem is tudtam hogy lesz 3. része a Jurassic Worldnek. Kíváncsi leszek hány bőrt húznak le erről is. :)

2018. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból is három részesre tervezték. A bevételek voltak csak kérdésesek, így aztán 100%, hogy lesz, de már az első rész bevételei után lehetett tudni, hogy lesz harmadik rész. :)
2018. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne, de szerintem nem valószínű. Túlságosan hasonlítana egy zöld Indominusra, csak rövidebb és háromujjú karokkal.
2018. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem lesz benne Giga, mert Sam Neil azt mondta, hogy lesz
2021. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!