Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ez a 90-es évekbel...

Melyik volt ez a 90-es évekbeli kolonizációs sorozat?

Figyelt kérdés
Egy űrhajó legénységének az életét követhettük nyomon, amint egy új lakható bolygó felé tartanak. Talán csak 1 évadot élt meg, legalábbis én csak annyit láttam belőle. A hajó lelke egy számítógép (MI) volt, azt hiszen Jennifernek hívták, és romantikus szál alakult ki közte és az egyik utazó között. Volt is egy jelenet, ahol virtuálisan töltöttek együtt időt a célbolygón.

2018. szept. 8. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A 2011-es Outcasts stimmel, épp egy élhető bolygó felé tartanak, ami 5 évnyi utazásra van és bemutatja az életüket, és csak 8 epizódja van.
2018. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
föld 2-a világűr robinsonjai?
2018. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az outcast hasonló lehet, de amire én gondolok, az a 90-es években készült, még a föld 2 előtt. Az meg ugye már az adott bolygón játszódik.
2018. szept. 8. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipp:


Space Cases (1996-97).

https://www.youtube.com/watch?v=9CuwtfnJUEQ

2018. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magyarországon is adták, szerintem még a királyi egyesen. :)
2018. szept. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!