Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Batman vs. Superman történet...

A Batman vs. Superman története mitől lett ilyen zavaros és értelmetlen?

Figyelt kérdés
Csak én gondolom hogy rettenetes annak a filmnek a forgatókönyve? A képi világ kiváló, remek színészeket is összeszedtek a két főszereplő mellé a kisebb szerepekbe is (Gal Gadot, Laurence Fishburne, Jeremy Irons), erre összeraknak egy ennyire infantilis, követhetetlen, se füle se farka történetet, amiből kb. semmit nem ért az ember, és a párbeszédek is bugyuták. Hogy sikerült ennyire elszúrni a forgatókönyvet? Mert amúgy a képi világgal és a színészi játékkal semmi baj nem lett volna.

2018. szept. 8. 16:47
 1/7 anonim válasza:
A forgatókönyvírók nem hollywood-i sztárok, tehát nem a legjobbak.
2018. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mármint a Batman vs. Superman forgatókönyvíróira gondolok. Nem rosszak, mert mégis megélnek belőle, de nem a legjobbak.
2018. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel. Már kétszer láttam a filmet, de nem tudnám elmondani, miről is szól, azonkívül, hogy Superman összebalhézott Batmannel, és volt valami orbitális bunyó a végén.
2018. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3-as. Ugyanez vagyok én is. Superman és Batman összebalhéztak. Aztán Márta. Majd egy nagy balhé. Kb nekem is ennyi maradt meg, pedig igazán kihozhattak volna belőle többet is.

A Batman trilógia annyira jó, annyira szeretem, hogy kb csak emiatt érdekel a DC (meg amióta láttam a DC filmes univerzum eddigi filmjeit, azóta már érdekel az is, hogy mit tudnak kihozni belőle hosszú távon) és csalódás eddig. Az igazság ligájából is a kedvenc részem a stáblista utáni jelenet, ez azért sokat elárul.

Pedig én pont az a típusú ember vagyok, aki könnyen befogad filmeket.

Így aztán ezeket sem szólom le, de sokkal több van benne!

Aquaman előzetese sem keltette fel az érdeklődésem, remélem a film meglep.

A Shazam! tuti vicces lesz, várom a következő igazság ligája részt.

Valahogy azt érzem, hogy Amerika kapitányt sokkal jobban beépítették a bosszúállók közé, mint Batmant az igazság ligájába. Azért hasonlítom össze őket, mert hasonlóak. Mindkettő gyenge a többiekhez képest, így a szívükkel és eszükkel kell segítsék a többieket.


Szeretném, ha a DC baromi jó lenne. :)

2018. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem bejött! :D Halál jól szórakoztam rajta! Mondjuk abban biztos vagyok, hogy Bale Batmane rinyált volna, hogy ne öljék meg Doomsdayt, ő is csak egy ártatlan, gyönyörű lény, aki csak rossz helyre keveredett önhibáján kívül. :D

Gadot meg hát na... :)

2018. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jaj, elfelejtettem! SPOILEEEEEER!!!!!!!!!!
2018. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz. Motiváció-hiány. Nincsen a karaktereknek valódi motivációja a cselekedeteikre, így az egész tengő-lengő, erőltetett és illogikus képet mutat. Szerintem ez úgy történt, hogy a forgatókönyvíró brigád elé felvázolták az ötletet, hogy kell csinálni egy filmet, amiben Batman és Superman összerúgják a port, az embereink nagyon nem akartak foglalkozni az egésszel... de végül a pénzért mégis elvállalták.
2018. okt. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!