Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Batman és Superman miért...

Batman és Superman miért utálják egymást?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy képregényguru, éppen csak az innen-onnan véletlenül felcsipegetett morzsákból informálódok, például, hogy nemrég készült egy film, amiben a DC két legnagyobb hős figurája egymást nyírja.


De, ha egy oldalon állnak, mindketten el akarják kapni a gonoszokat, dióhéjban abszolút közös célért dolgoznak a maguk városában, akkor mi bajuk van egymással? Olvasgattam kicsit a képregényekkel kapcsolatban a neten és ott láttam, hogy sok-sok számon keresztül fújnak ők egymásra és, hogy Batman egyszer le is győzte Supermant Oliver Queen/Zöld íjász segítségével....



2018. jún. 30. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Batman azért rágott be, mert Superman az előző filmben szétverte a várost, és irdatlan károkat okozott néhány épületben, miközben megmentette a világot a többi kriptonitól. Emiatt gyorsba' legyártott magának egy Vasember páncélt, hogy eltávolítsa ezt a veszélyes lényt, aki bazi erős, és nem lehet kontrollálni. De bunyó közben kiderült, hogy ugyanaz mindkettő édesanyjának a neve, így rájöttek, hogy mindketten a jó oldalon állnak - mert ugye, a szupergonoszoknak nincs anyjuk.


Egyébként, sok univerzum van a DC berkein belül is, sok különböző szituáció megtörtént már, a két hős közt, pl. úgy tudom, az Injustice nevű videojátékokban is egymás ellen feszülnek. De úgy általában elmondható, hogy a legjobb barátok, a legtöbb univerzumban.

2018. jún. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, mert a képregények leírásánál meg azt írták, hogy hosszú-hosszú szezonokon keresztül harcolnak egymással :D
2018. jún. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!