Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Netflix minőségi sorozatokat...

A Netflix minőségi sorozatokat gyárt? Meg fog küzdeni ezzel a feladattal?

Figyelt kérdés
A The witcher sorozatot szeretném majd nézni, de ahogy látom nem igauán csináltak még a Netflixen ilyet.Lesz e GOT minőségű vagy ilyen olcsó tinidrámát csimálnak belőle?Volt már ellentétes példa?

2018. szept. 8. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Ne reménykedj. Ciri szerepére "BAME" színésznőt keresnek, azaz nem fehér színésznőt. Valószínűleg fekete lesz és teljesen "blackwashed" sorozat.
2018. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

Minőségi sorozatokat gyárt a netflix. Van, ami jobb, mint a got, van ami szülcsinfelcsi szintű hulladék.


Nem látom, hogy Witcherből lehetne sikeres szorozatot csinálni. Inkább 2-3 nagy film. A sorozat hamar üressé válhat. Nincs akkora univerzum mögötte, mint a got mögött.

2018. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Elég sok jó sorozat fut a netflixen.

Amúgy pont got minőségű ne legyen. Az a sorozat csak látványvilágban jó, a sztori egy kalap kaka.

2018. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Aha...Most max a játékról beszélsz ugye?

Ennyi erővel a Got sztorija is kaka...

Persze több szereplővel és nagyobb univerzummal de nagyon jasonlít a két könyv.

2018. szept. 8. 19:26
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen, a Netflix nagyon sok kiemelkedően jó sorozatot gyártott. House of Cards, Stranger Things, Narcos, és a Marvellel közös sorozataik mint a Daredevil, Jessica Jones, Punisher, stb. Persze nem lehet garantálni semmit, de valószínűbb hogy jól fog sikerülni.
2018. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

4. Én a gotról beszéltem, hogy kaka. A sorozat sztorija kaka.


Amúgy egy játék története nem feltétlenül jön ki jól egy sorozatban.

Bár tudom, hogy a könyveket veszik alapul itt.

2018. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Vegyesek az érzéseim. Nagyon drukkolok hogy jó legyen, mivel az egyik kedvenc játék franchise-omról van szó, illetve a könyveket is szerettem.

Egyrészről bizakodó vagyok, mert a Netflix elég jó sorozatokat tett már le az asztalra ahogy előttem is írták. Szerintem már azt is megengedhetik maguknak hogy egy közel GoT minőségű látvánnyal, díszletekkel dolgozzanak, nem hiszem hogy egyébként ezen fognak spórolni. A készítőknek besegít a könyvek írója. A főszereplő szerintem jó választás, bár nekem se ő volt a favorit Geralt szerepére, de szerintem jól fogja játszani a karaktert. Ismeri és szereti a könyveket és a játékokat is. Úgy gondolom, hogy nem lesz olyan véres és nem lesz olyan sok felnőtt jelenet a vásznon mint a GoT esetében, de abban biztos vagyok hogy nem egy tinidráma lesz.

Viszont mikor ma reggel azt olvastam, hogy, hogy Cirit fekete bőrűként vagy ázsiaiként képzelik el engem is levert a víz.

2018. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6 Aha, igy érthető, elnézést.A Got stílust arra értettem, hogy animáció meg forgatókönyv.Meg hát azért elèggé hasonló könyvekről beszélünk csak a witcher jobb

#7 Én bizakodó vagyok Cirivel kapcsolatban, elvileg lehet hogy lengyel lesz.Meg az ázsiaival nincs is bajom, szerintem még jól is nézne ki, persze ha europai lenne az lenne a legjobb.

2018. szept. 9. 08:15
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Ha egy adaptáció forrásában túl sok a fehér, akkor párat lecserélnek feketére. Teljesen standard eljárás. Ez segít nekik a marketingben, olcsóbban jobb minőségű színészeket enged meg, egészségesebben tartja a színészek munkaerő piacát és összességében nem befolyásolja jelentősen a termék minőségét. Miért kell mindig ennyit szenvedni rajta? És ha fekete akkor mi van? És ha ázsiai? Miért fáj az nektek?
2018. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

A rajongók 99%-át zavarja, elhiheted. Elég ha csak felnézel a producer twitter oldalára, rengetegen kiakadtak a döntése miatt. Azzal próbálja védeni az álláspontját, hogy a könyvekben nincs szó szerint az leírva, hogy Ciri fehér bőrű lett volna. Az viszont igen hogy a szülei és a nagyszülei fehérek voltak, és az ősei mind királyok-királynék, császárok/nék voltak, valamint tünde felmenőkkel is rendelkezik. Mondj már egy észak-közép-európai, fekete uralkodó családot az 1000-1300-as években, vagy mutass egy színes bőrű tündét. (oké hogy fantasy de na...) Olvastam egy olyan kommentet is ahol egy fekete férfi azt írta, hogy őt is zavarná ha pl. Geralt fekete lenne a sorozatban.

Egyszerűen nem illik a korba, a helyszínbe, Ciri vérvonalába, hogy színes bőrű legyen. Az hogy ezt sokan nehezményezik szerintem teljesen érthető.

2018. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!