Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a legismertebb filmek?

Mik a legismertebb filmek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amiket a legtöbb ember látott, és szinte a kultúra részévé vált.

2018. szept. 13. 20:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%

Persze, könnyen lehet, hogy moziban többen nézték meg a Hihetetlen családot, mint a Ponyvaregényt, de ettől még ismertebb a film? Mert több bevételt termelt?

Hallottál videokazettáról, dvd-ről, tv adásról, torrentről, esetleg online filmekről?

A Te elméleted szerint, mondjuk a The Man from Earth nem is létezik a többi Tv filmmel együtt, mert nem játszották a mozik?

De ha csak a saját életedre gondolsz, többször hallottál embereket hivatkozni a Hihetetlen családra, mint a Ponyvaregényre?

Ha ezt az érvelést komolyan gondolod, az elég ijesztő.

2018. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Emberek, könyörgöm, figyeljünk már oda, és értelmezzük a kérdést!!!!!

A #10-es elindította ezt a lavinát, és azóta itt majdnem mindenki a filmek pontozásával van már megint elfoglalva, ahogy általában ez lenni szokott itt! Pedig a kérdés nem a népszerűség volt, hanem hogy mik a LEGISMERTEBB filmek! Vagyis azok a filmek, amiket a világon majdnem mindenki látott, és a címük megmaradt az emberek emlékezetében, szinte kultuszfilm, illetve kevés ember van, aki ne hallott volna róla!

2018. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Kellek én ahhoz a vitához, amit azzal folytatsz, akinek képzelsz engem, vagy elvagy azokkal az érvekkel, amiket a nekem tulajdonítasz?
2018. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Vajon vannak-e olyan emberek, akik láttak filmeket és egyik szavazós oldalon sem jelezték ezt a megtörtént eseményt?
2018. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#19 a Hihetetlen csalad 2-t kb soha nem fogják annyian megnézni, mint a Forrest Gumpot. Moziban legfeljebb, de nem a mozinézettségekről szól a kérdés.

Én nem az általam kedvelt filmekkel példálóztam.

2018. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
És ugyan miért lenne kötelező felmenni ilyen oldalakra és szavazni??? Én sem szoktam! Megnézek egy filmet, és ha nagyon tetszett, onnantól már csak az jár a fejemben, hogy megvenni DVD-n, vagy letölteni, de mindenképp muszály megszereznem, semmi más!
2018. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Akkor ezek az oldalak is rengeteg nézettséget képtelenek mérni.
2018. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván. És ilyenkor bejöhetne a józan ész, ha nem ragaszkodnál a butaságodhoz.
2018. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
78%
Titanic, Star wars, Mátrix, Harry Potter, Terminátor
2018. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
78%
Gyűrűk ura
2018. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!