Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Glee című sorozat témája...

A Glee című sorozat témája inkább simán éneklés vagy musical központú?

Figyelt kérdés
Már régebben is hallottam róla, mint zenés sorozatról, de ma tudtam meg, hogy több musical dal is van benne. Engem inkább a musical téma (broadway musicalek) érdekelne, mint a populáris dalok feldolgozásai. Megéri egy broadway musical rajongónak elkezdenie vagy csak elvétve voltak musical számok?

2018. szept. 16. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak popdalok és musical-dalok is benne, íme pl. az első évad dallistája:


[link]

2018. szept. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Glee a másság elfogadását hirdeti, különböző korosztályokat próbál megszólítani, ezért van ez a sokrétű zenei felhozatal. A 60-as évek rockjától a napjaink popzenéjén át a musicalekig sok stílust felvonultatnak, hogy minden korosztály és minden stílust kedvelő ember megtalálja a neki tetsző zenét, ami miatt leül a tévé elé és bámulja a 10 percenként jövő relkámblokkot.
2018. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Letöltöd, és kimarad a reklám. :) A sztori nézhető, a dalok pedig jóféle feldolgozások, vagyis nem egy az egyben az eredetit tolják le. Én szeretem a musicaleket (csak mások meg ne tudják rólam) és a sorozat közel áll hozzá, azért is tetszett. Színpadi előadások is vannak benne. Nem csak erről szól, de jó arányban van a zene a történettel.
2018. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!