Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Palpatine Rey apja?

Palpatine Rey apja?

Figyelt kérdés
Remélem. Tiszta menő lenne. És akkor Rey lehetne egy sith nagyúr képességekkel rendelkező jedi!

2018. okt. 3. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem az.
2018. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én adnám.
2018. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1) Kimondták szó szerint hogy nem.

2) Nagyon remélem, hogy nem is próbálkoznak ilyesmivel, mert az teljesen aláásná Rey karakterét. És az előző két film érzelmi magját, mind karakter, mind üzenet szintjén.

2018. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Wadmalac ***** válasza:

Kérdés, hogy el fogják-e tüntetni egy csavarral az előző fordulatot, miszerint a szülei "senkik".


Logikailag nem lenne akadálya a Palpatine tippnek.

De nekem volna még agyamentebb ötletem. Hogy én kit tippelnék, arra esetleg rájöhet az, aki látta már a Solo filmet, nem akarom szétspoilerezni, de ott a végén megjelent egy rég halottnak hitt szereplő. Ennek tutira lesz valami folytatása. És miért ne ez?



Amikor még a "senkik" sem derült ki, szóval az Utolsó jedik előtt, kompletten megöltem egy mániákus Star Wars fan topikot azzal, hogy bedobtam a tippet, miszerint Reyt nagy jedik génjeiből klónozták a Kaminón. :D

2018. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"de ott a végén megjelent egy rég halottnak hitt szereplő"


Akarod mondani, rég tudjuk róla, hogy életben van, konkrétan 5-6 éve, a Klónok háborúja sorozatból.


Ja, és azt is tudjuk a Lázadók sorozatból, hogy mikor halt meg ténylegesen, még a yavini csata előtt, szóval kb kizárható, hogy bármi köze lenne Reyhez

2018. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Spoileres válasz Wadmalacnak:


Mault 2013 óta tudjuk hogy él, szóval ez nem nagy újdonság, maximum annak aki csak a filmeket nézi. Sőt konkrétan már azt is tudjuk hogyan és mikor hal meg igazából.


A Rey szülei senkik meg szerintem hülyeség, Kylo csak bekamuzta. Majd kiderül hogy tényleg valami nagy erőhasználó sarja, azért ilyen erős képzés nélkül. Amúgy nem értem miért ekkora újdonság ez sok embernek, hogy állítólag senkik a szülei. Ezt majdnem 20 éve is eljátszották már Anakinnal, apja nem volt, anyja meg rabszolga, ennél jobban nem lehetne kimaxolni a "senki fia vagyok" származást, szóval Rey karakteréhez ez már semmi újat nem adna.


Amúgy mi van ha Maul és Qi'ra gyereke? (Jó, tudom, nincsenek szarvai meg piros bőre, de lehet az anyja génjeiből többet örökölt...)

2018. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy mi van ha Maul és Qi'ra gyereke?"


Ahogy Te magad is írtad, már tudjuk, mikor és hogyan hal meg Maul igazából. Kb. 1-2 évvel a yavini csata előtt. A Force Awakens a yavini csata után játszódik 34 évvel. Tehát Reynek MINIMUM 35-36 évesnek kellene lennie, de tudtommal 20 sincs.


Szóval: nem

2018. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor más az apja, de az anyja attól még lehet. Han? Mi van ha Han felcsinálta a csajt, és így mostohatestvérek Kyloval? Ez egészen képbe illene.
2018. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Wadmalac ***** válasza:

"Akarod mondani, rég tudjuk róla, hogy életben van, konkrétan 5-6 éve, a Klónok háborúja sorozatból."

Hm, a sorozatnézőkkel és -olvasókkal nem számoltam. :D


"mikor halt meg ténylegesen, még a yavini csata előtt"

Hát ez tényleg kizárja, akkor Rey jóval idősebb lenne Kylo Rennél.


Rey valahol a Jedi visszatér történései után születhetett, Ben Soloval kábé egyidős.

2018. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Wadmalac ***** válasza:

"Akkor más az apja, de az anyja attól még lehet. Han? Mi van ha Han felcsinálta a csajt, és így mostohatestvérek Kyloval? Ez egészen képbe illene."


Egen, csak akkor a jedi erő örökséget nem magyarázná meg elég ütősen. Kylo Ren esetén ott van Leia, de Han tudtommal nem mutatott soha ilyen képességeket, az anyai oldalt a Solo történet sem feltétlenül támasztja alá, egy sötét nagyúr csatlósa nem kötelezően "sötét padavan".


Ide valami "izmosabb" származás kell. Persze, lehet magyarázat az is, hogy minél kevesebb jedi van egy galaxisban, azok annál erősebbek, de azért na. Ha Reyt csípőből upgrade-elné Luke, majd Leia halála, az mutathatna erre.

Csak attól nekem helyből Hegylakó-szaga lenne, egy Star Wars ne plagizáljon már.

2018. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!