Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Előfordulhat, hogy a 9....

Előfordulhat, hogy a 9. epizódban Rey és Kylo visszautaznak az időben a Sithek Bosszúja eseményeihez?

Figyelt kérdés
Kylo szövetkezne Palpatine-nal, Rey meg Anakinnal. És megváltoztatnák a jövőt. A Birodalom sosem születne meg. Amilyen fejlett a star wars-ban a technológia az Első Rend simán kifejleszthetne egy időgépet.

2018. okt. 1. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ennek annyi az esélye, mint hogy átmennek Narniába
2018. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Ez egy rohadtul beteg elmélet, de nekem is eszembe jutott ilyesmi. Annyi különbséggel, hogy én úgy képzeltem el, hogy a 9. rész végén Kylo és Rey vissza mennek az időbe sokat, mondjuk 100 évet. Esetleg az időutazásként megélt sokk miatt el is veszíthetnék az emlékeiket, és így tiszta lappal indulhatnának.

Jó lesz, ha a moziba kerül az utolsó rész, mert addig ehhez hasonló képtelen elméleteket fogunk gyártani.

Még arra is gondoltam, hogy milyen állat lenne ha, pl. az unokájuk lenne Obi Wan, és így bezárulna a kör, az első Skywalker megöli az utolsót, és le lehet zárni ezt a történetet.

Nem számítok rá, hogy bejön az elméletem, csak úgy beugrott magától, szégyellem is magam miatta.


Időutazás még nem volt a Star Warsban, mindig hiányoltam is, szóval nem lepődnék meg ha belekerülne. Ha nem is ebben a formában, de szerintem várható, hogy valamilyen formában megjelenik a filmekben.

2018. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3, persze, én is gondolkodtam hasonlókon, de ennek a gyakorlatban semmi, köb 0 az esélye, a kérdező meg azt kérdezte hogy előfordulhat-e
2018. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Badarság, semmi értelme nem lenne. Azért felesleges ilyen teóriákat gyártani, mert beleéli magát az ember aztán jön a koppanás és ezután születnek majd a "mekkora szirszar film volt ez" típusú vélemények. Ne gondolkodjatok semmin, üljetek be majd rá tiszta fejjel, 0 elvárással.
2018. okt. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyasmi jo lenne mint ahol Ezra is volt, amikor megmentette Ahsoka-t.
2018. okt. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már megjelent az időutazás a Star Wars világában a Rebels sorozat révén(akit érdekel de még nem hallott róla: az utolsó pár epizód érdekes ebből a szempontból)
2018. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mopat ***** válasza:
100%

Az utsónak van igaza, az időben való mászkálás immár Kánon a Star Wars világában. Illetve az az említett "eszköz" a téridőben tud mászkálni, vagyis bármely bolygó elérhető lesz a múltban egy ilyen eszközzel...Kicsit dünnyögtem is miatta, hogy ez nem volt olyan fantézikus ötlet, mert az egy dolog, hogy a rajongók "képtelen ötleteket" gyártanak, de ha a filmkészítőknek is az eszébe jut, akkor KO. Mivel a Terminátorban már működött az időutazás, és manapság mindössze a 80-as évek nagy filmjeit tudják újragyártani, egyéni ötlet az O, mindenre van esély...

A végén Harry Potter meg Aragorn is megjelenik a történetben. Sőt a Csillagkapu sorozat szereplői is, mert félretárcsáznak egy kaput...:)

A történet végén a kis Anakin felébred a Tatooinon, mert a bilibe lógott a kis keze, álmodta az egészet, nem is volt semmilyen Star Wars:)...Az idősebbek emlékeznek még, egy fél évadot így húztak ki utólag a Dallas című telenovellából, visszahozva egy halott szereplőt...

2018. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Kíváncsi lennék, mekkora erőfeszítésbe tellett egy ilyen szinten idióta kérdést feltenni...
2018. okt. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalább van min csámcsognunk, hiszen még jó egy év míg kijön az új rész. Nem tudom téged ez miért zavar, én inkább örülök neki, hogy más is hülyeségeken gondolkodik szabadidejében.
2018. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!