Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix vagy HBO Go?

Netflix vagy HBO Go?

Figyelt kérdés
Melyiket tartjátok jobbnak, melyiken érhető el több funkció? Esetleg tudnátok további bevált sorozatnéző portálokat ajánlani? A válaszokat előre is köszi :)

2018. okt. 9. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

eléggé egyértelmű.

ha anyanyelvi szinten kened az angolt,akkor netflix.

ha szinkronosan,vagy feliratosan szeretsz filmezni akkor hbo go.

ha az érdeklődésed nem korlátozódik csak bizonyos sorozatokra,akkor torrent.

ha nem töltögetsz csak rákattintasz és néznéd,akkor kalóz online filmnézős oldalak.

2018. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Csak a jól bevált bittorrent. Mind a Netflix, mind a HBO Go teljes kínálata elérhető, sőt, az összes többi streaming szolgáltató könyvtára is, ráadásul jobb minőségben, és erre még olcsóbb is.
2018. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Én a Netflixet javaslom. Azon több sorozat, és film elérhető. De ha az HBO sorozatait szeretnéd nézni(pl.: Trónok harca, Westworld, Maffiózók stb.), akkor azt csak az HBO GO-n érheted el. Viszont minden mást elérhetsz a Netflixen.
2018. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a netflix fényévekkel veri az hbo go-t.egyetlen ám annál hatalmasabb hátrány a kevés magyar felirattal elérhető tartalom,ami van ráadásul nem mindig naprakész,legalábbis sorozatoknál.aki tud angolul,annak a netflix-et csak ajánlani tudom(minden másra ott a torrent :D )
2018. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 10. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

kesoi valasz de netflix, viszont ha nem akarsz rafuggni akkor inkabb ne:D

nekem az HBO nem tetszett, meg en alapbol angolul nezem az osszes filmet/sorozatot.

Netflixrol meselek mert imadom:)

szoval az osszes sorozatnal van angol szinkron es ANGOL FELIRAT. ez nekem nagyon fontos, szerintem fenyevekkel hasznosabb az angol felirat angol szinkronnal.

a minoseg... ah. hogyha a 4 fos netflixet hasznalod akkor minden HD.

na meg ugye nagyon konnyu rafuggni a netflixre mert amint vege az egyik resznek, 5 mp mulva magatol elrepit a kovetkezore.

nagyon sok film/sorozat elerheto. az uj filmek pl sierra burgess is a loser, to all the boys i loved before is itt jott ki legeloszor.

egyszeruen jol megcsinaltak az egeszet, csak rakattintasz es elindul, nincs semmi hirdetes reklam ami bezavarna filmnezes kozben.

az ara pedig nagyon kedvezo de csak akkor hogyha osztod 4 emberrel. 3300 vagy 3600 a 4 fos, az meg havi 600 vagy 900. nagyon megeri igy

en netflixet ajanlom mindenkeppen:) ja es van 1 honap ingyenes kiprobalas! es semmi atveres mert meg kuldenek emailt is, mielott lejarna.

2018. okt. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!