Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Srácok, szerintetek ennek a...

Srácok, szerintetek ennek a "filmkritikusnak" valami pszichológiai gondja van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ss9bX-rR3yE


most akadtam rá, és ijesztő ránézni szegény gyerekre. Az egy dolog hogy mennyi hülyeséget hord össze a star warsról, de van valami para a tekintetében... Ti mit gondoltok?



2018. okt. 15. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem komplett. És nem is filmkritikus. Csak egy youtuber gyerek, aki hülyeségeket hord össze.
2018. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem alapvetően nem néz ki ijesztően. Inkább a túlzott arcmimikája, (ami sokszor nincs összhangba a mondanivalójával) az ami furává teszi, és különcnek láttatja.
2018. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ads are getting smarter
2018. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem filmkritikusok, hanem ingyenélő bohócok, akik így akarnak meló helyett pénzt szerezni hogy baromságokat hadoválnak amúgy sikeres filmekről. Szégyen hogy 1. ezeket bárki is megnézi 2. bárki is ad egy cseppet is a véleményükre. Az ilyen fikagépek a foteljükből szólnak le milliárdos költségvetésű, sokezer munkaórával készülő, sztárok tucatjait felvonultató szuperprodukciókat, ironikus.
2018. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg beteg.
2018. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!