Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca befejezés teória?

Trónok harca befejezés teória?

Figyelt kérdés

Szerintetek, mi lenne a méltó zárása a sorozatnak?

A főbb karaktereknek milyen jövőt jósoltok? Mi az Éjkirály célja? A próféciák hogyan teljesednek be? Ki lesz Azor Ahai? Ki lesz a "kistestvér" Cersei próféciájában? Mit akar az Éjkirály?

Aki szokott még ezen kattogni, annak a véleményére kíváncsi vagyok :D

Lehetőleg minél jobban kifejtett teóriákat írjatok :)



2018. okt. 15. 20:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10:

Igen, azt úgy értettem, meg úgy is írtam, hogy Cersei próféciája benne van, de hiába nincs megemlítve a "kistesó" abban a jelenetben, ha a regényben az a bizonyos "kistesó" fogja megölni, akkor a sorozatban is ő fogja megölni, hiába nem volt megemlítve a próféciának az a része. Ezt nem fogják megváltoztatni a sorozatban.

A megígért herceg pedig benne van a sorozatban, mármint a 7. évadban is arról beszél Melisandre, hogy majd eljön. Abban a jelenetben mondja Dany-nek Missandei, hogy a herceg, az jelenthet hercegnőt is azon a nyelven.

2018. okt. 16. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!