Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Originals, Legacies...

The Originals, Legacies sorozatokban nem értem Hope hogy lehet tribrid (edesistenem😂)?

Figyelt kérdés

Szerintem a megnevezés is elég nevetséges, meg mondjuk az egész sorozat is...

Az Originalsba mikor Kol beszélt arról, hogy ők amúgy boszorkányok, de mikor vápmírrá váltak akkor elvesztették a képességeiket, mert csak az egyik lehetsz. Akkor most ezt elfelejtük gyorsan Hope miatt vagy hogy van ez? Meg akkor ezek szerint Klaus is “tribrid😂” mivel férfarkas apától és boszorkány anyától származik, plusz vámpír, tehát ugyanaz, csak ugye a kiscsaj miatt valami húha dolgot ki kellett találni, de logikátlan.

Ja és csak engem irritál a Hope-ot alakító színésznő? Meg úgy az egész spinoff?


2018. okt. 18. 23:29
 1/5 anonim válasza:
89%

Nos,

Egyrészt te valamit félreértettél nem voltak mind boszorkányok csak Kol :)

Hope nem igazi vámpír hiszen öregszik,csak begyógyulnak a sebei meg tud igézni embereket stb. De ha mondjuk meghalna akkor igazi vámpír lenne es elveszítené az erejet. Röviden ennyi. Engem mondjuk nem is nagyon érdekel, legszívesebben máglyán égetném el a kis tribridet (istengyerele ez a kifejezés...)

2018. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... én úgy emlékszek hogy eredetileg is boszorkány volt mindegyik, de Finn meg Rebekah biztos. Meg most utána is néztem pl a vampirediaries wikipédián is azt írják róluk, hogy eredetileg boszorkányok voltak.

Mondjuk lényegtelen, Hope akkor is idegesítő :"D de legalább tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül.. :D

De még olyan vámpírt se láttam kb semmilyen sorozatba, aki tud igézni meg meggyógyul de amúgy nem vámpír... ?!

2018. nov. 1. 22:42
 3/5 Geriaszod válasza:
Klaus apja eredetileg vérfarkas szóval ő nem is volt boszorkány, de amikor Esther vámpírrá változtatta akkor nem tudta, hogy így ő félig vámpír és félig vérfarkas lett. Szóval alapból Hope ezért hibrid. Tribrid úgy lett, hogy az ő nevére írták a Mikaelson birtokot és miután Estert oda temették ezért ő rá szállt a varázslat. (Mert ahova eltemetsz egy felszentelt boszorkányt annak az ereje arra száll akié a föld azért nem akarták a temetőbe eltemetni, nehogy a többi boszorkány erőssebb legyen.)
2019. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés, de szerintem nem kaptál pontos választ, ezért én is leírnám amit tudok :D

Szóval én az egészet úgy értelmeztem, hogy Hope boszorkánynak született, mint a többi Mikealson. Amit az előttem lévő írt a birtoklásos dologról, arra már nem emlékszem pontosan, így azt nem is firtatnám. Több féle boszorkány coven létezik, a legtöbb a természetből nyeri az erejét, de vannak más milyenek. A gemini covennél vannak az elszívók, a New Orleans-iak az őseiktől. A Mikealsonoknál generációról generációra nagyobb hatalmúak lesznek az első szülöttek.

Hope a vérfarkas átkát akkor töltötte be, amikor véletlen megölte azt a papot. Én az egészben itt látok egy kis bakit. Szerintem itt el kellett volna vesztenie az erejét és bár arra már a vámpírnaplókban kitértek, amikor a Bonnie anyukája vámpír lett és elvesztette az erejét, hogy nem lehet egyszerre vámpír és boszi (kivéve az elszívó boszik, azok eretnekek lesznek), de arra nem volt példa, hogy mi van, ha az egyik szülő vérfarkas, a másik meg boszorkány. Ezek szerint ez egy kiskapu🤷🏻‍♀️

Ha meghal, akkor fogja aktiválni a vámpír énjét és akkor nem fog tovább öregedni és embereket megidézni, stb. (Egyébként utóbbit Hope még nem tudja, így nem is csinálta. Szerintem aki előttem ezt írta, az összekeverte azzal, hogy a hibrideket, akik az ő véréből lettek teremtve, a sarlósai és megcsinálnak mindent, amit mond nekik.) De a boszorkány énje azért fog megmaradni, mert minden vámpírral ellentétben - még az Originalsokkal is - ő vámpír vérrel a szervezetében született. A Mikealsonok fekete mágiás szertartás közepén ittak meg valamit, ami után Mikeal megölte őket, a többi vámpír meg vámpír vért ivott. Hope így született, ezért gyógyul gyorsan.

Szerintem a tribrid név nagyon is ötletes. Klaus, aki vámpír és vérfarkas is volt, hibrid volt. Hopenak három énje van, így összevonták az angol three (három) és hybrid szót, így lett tribrid /trájbrid/.

Kinek a pap, kinek a paplan. Én személy szerint nagyon imádom a Legaciest, Hope az egyik kedvenc karakterem, és Daniell Rose Russel pedig fantasztikus.🙌🏻

2019. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló jól írta. Én is szeretem a sorozatot és a főszereplőt. Végre egy erős karakter, akinek egészséges alakja van. Jó ránézni. Lizzie meg nagyon vicces. :D
2019. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!