Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még, akik nézik/szereti...

Mandulakrémes kérdése:

Vannak még, akik nézik/szeretik a Hetaliat?

Figyelt kérdés
Közel 9 éve vagyok AKTÍV tagja a fandomnak, viszont a legtöbben már teljesen lemorzsolódtak, a külföldiek felé pedig kicsit féltem nyitni mindig is. Nem, nem cp-zek, nem is jártam anno conokra, viszont jó lenne egy-két embert megismerni, aki még érdeklődik eme csoda iránt :D

2018. okt. 26. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Jelen :D


Bár én mostanság egy másik fandomban vagyok benne, de a Hetaliát az egyik legmeghatározóbb animés és fandomos élményemként tartom számon :)


És hát igen, sose hittem volna, de ez a fandom is megélte a kihalást (ez csöppet furán hangzott hehe). Ez egyrészt nekünk, rajongóknak szomorú, másrészt az animés közösség többi tagja valószínűleg örül, hogy nem kell belénk botlania még ott is, ahol nem keres :")

2018. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azért sajnálom ezt:c Más nem nagyon fog már meg
2018. okt. 28. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj az, ha az embernek van egy állandó fandomja, amihez mindig vissza tud térni.:) Bár az is true, hogy jobb lenne az olyan fandom, ahol nem azt érzed, hogy egyedül vagy benne :"D

Esetleg ajánlhatok egy aktív fanfices oldalt, ha szereted az ilyesmit, ahol a kommentekben egész jó kis diskurzusok szoktak folyni.

2018. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Halii, én is szeretem ❤. Bár én még csak 2 éve láttam először, de azóta imádom :D
2018. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam nektek privátban:3 Akinek meg van kedve kicsit nosztalgiázni a fandommal, jöjjön velem teázni Budapesten :x (mintha egy pici meet lenne)
2018. okt. 30. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, teljesen off topic, de kérdező, csak nem téged is Raistlin (Reisuto) szoktatott rá a teázásra? :)
2019. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!