Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Szerelem...

Mit gondoltok a Szerelem zálogba c sorozatról?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be, kb a nyár elején kezdtem el nézni. Nagyon összetett és nagyon hosszú volt, olvastam, hogy a végét hiányolták, a befejezést, hogy mi lett velük xy év múlva, és hogy nagyon érzelmi manipulativ. Most a végét végig zokogtam, elképesztő érzéseket váltott ki belőlem, én esküdni mertem volna, hogy Alejandro halt meg és mikor megjelent... uhhh... nektek tetszett?? Nekem nagyon .

2018. okt. 26. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Èn pàr éve néztem meg, nagyon tetszett. Meglepett, hogy 7 évre kómàba tették a palit és a csajnak nélküle kellett élnie. Bevallom az eredeti sorozatot is elkezdtem nézni idén, de meguntam, a szereplők se jöttek be annyira mint az új vàltozatnàl.

Amúgy ha szereted ezeket a sorozatokat, próbàld ki a török sorozatokat is, nekem nagyon bejönnek , eddig csak a Megtört szívek nem fogott meg. Azt elrontottàk. De a kiralik ask, a Fatmagül, Végtelen szerelem , Csodàlatos szàzad nagyon jók. Most èpp a Bosszú c. Szériàt nézem, az is nagyon jó:)

2018. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én eddig csak ezt a verziót láttam de nagyon jó volt. Rengetek esemény volt. Sosem volt unalmas talán csak az eleje.


A török sorozatokért nem vagyok annyira oda annyira nem fognak meg, viszont a szulejmánt nézem :D Meg a végtelen szerelemről hallottam már nagyon sokat és azt nagyon imádják azt lehet megfogom nézni :) köszi :)

2018. okt. 28. 08:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaaa és az ezel bosszú mindhalálig c sorozatot is láttam ami török volt :)
2018. okt. 28. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Imádtam

A vége elég érdekes lett, kissé összecsapott. A végére még berakhattak volna egy olyan részt ami a temetés utan par hónappal, akár 1 évvel és lehetett volna még egy kistestvére a gyerekeknek.

De így is jó volt, csak a vége tényleg szomorúra sikeredett.

2020. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó sorozat lehetett volna, de szerintem ez, hogy eltelt 7 év Alejandroek nélkül, nagyon nem kellett volna. Talán 1-2 év. Meg hogy visszahozták Jose Luist és tőle is lett gyereke, nekem nagyon nem jött be.
2020. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!