Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért dob át a videókról a...

Miért dob át a videókról a SorozatBarát mindig a kezdőlapra?

Figyelt kérdés
Napok óta nem nyitja meg az adott epizódhoz tartozó első három linket, attól függetlenül, hogy melyik oldalra vezet. A videóhoz átirányítás helyett a kezdőoldalra dob ki, még az adfly se jelenik meg. Gondoltam ránézek a fórumra, hátha ott írják, hogy lehet megoldani a problémát, de a fórumra se enged belépni a rendszer, onnan is repülök a kezdőlapra.

2018. okt. 28. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A reklám blokkolók okozhatják.
2018. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ABP-m és Ublockom van, mind a kettőt kikapcsoltam, de ugyanaz történik, mint amikor be vannak kapcsolva.
2018. okt. 30. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Ublock kiegészítőt használsz? Kapcsold ki és indítsd újra a böngészőt.



A kiegészítőket itt találod:



Chrome esetén: chrome://extensions/



Firefox-ban: about:addons



Csak be kell másolni a böngésző címsorába.



Használj Chrome böngészőt Pure motion és minerBlock bővítményekkel.

2018. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már működik! ^^
2018. okt. 30. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi, nálam működik. Bár olvastam, hogy akik a reklámblokkolókat használnak, azoknak okozhat gondot. AZ oldalnak gondolom nem tesz jót, mert reklámokból tartja fent magát, azért ingyenes az oldal.
2018. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem bizony, csak saját magatokkal szúrtok ki, mert ha blokkoljátok akkor csődbe megy az oldal, Nyáron is 2 oldal szűnt meg mert agyon blokkolták őket..
2018. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 - Eddig nem érzékeltem kiszúrásnak, hogy megkíméltem magam videónként 8 sz.x hirdetéstől...
2018. okt. 31. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!