Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért érzik sokan, hogy...

Miért érzik sokan, hogy nagyot esett a The Walking Dead színvonala?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül kezdtem el nézni, kb. a 7.évad közepétől.Eleinte csak háttérzajnak ment, aztán azon kaptam magam, hogy várom, mikor lesz a kövi rész.


Elkezdtem utána olvasni, és mindenki azt írta, milyen unalmas a regéikhez képest, és hogy itt csak egymásra acsarkodó emberek, meg harcok vannak, olyan uncsi stb.


Szóval elkezdtem az elejétől nézni, most tartok a 4. évad felénél. Őszintén szólva nem érzem a nagy pörgést, meg izgalmakat a legutóbbi évadokhoz képest, nagyjából ugyan olyan a tempó.

Először üldögéltek a farmon, és egy évadon keresztül egy kislányt kerestek(közben pár zombi mint biodíszlet, és egy pár karakter halála), aztán üldögéltek a börtönben, és csatázgatnak a Kormányzóval(közben pár zombi mint biodíszlet, és egy pár karakter halála), A terminusos részekig és az Alexandrában éldegélésig még nem értem el. Aztán üldögélnek szétszórva 3 városban, és csatázgatnak a megváltókkal (közben pár zombi mint biodíszlet, és egy pár karakter halála). Nem érzem, hogy nagy különbség lenne az évadok színvonala között (sőt, Negan karaktere annyira szórakoztató és rétegelt, hogy a Kormányzó hozzá képest havasi gyopár)


Nem lehet, hogy csak arról van szó, kicsit már unalmas, hogy mindig ugyan az van?


2018. okt. 30. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

A börtönöstől kezdve egyre gyengébb a sorozat. csak akkor még tudott új nézőket becsalogatni, jobb volt a versenytársaknál. Egyszerűen lejárt az ideje, mint minden sorozatnak általában.


persze az elején is ez volt, de akkor még új volt. Senki sem szereti éveken át ugyanazt a szart megenni más köntösben.

2018. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az 1. évad volt kiemelkedő, a többi nagyjából azonos színvonal. Meg nekem nagyon tetszett a 4. évad második fele is. De ja, szerintem sem esett a színvonal jelentősen. Egyszerűen sokan megunták. Ami az elején még érdekes volt, az sokadszorra már nem feltétlenül.
2018. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem lesz unalmas a 7. évad, ha előtte nem néztél végig másik hatot.

Pont azért unalmas, amit leírtál. Akkor miért nem érted?! :)

Csak mi, akik sorban haladtunk, nálunk ez az unalomfaktor akkor emelkedett, amikor Negan már 2 évad óta fenyít mindenkit. Oké, hogy maga a karakter izgalmas (lenne), de addigra már késő volt. Minimum egy teljes évaddal rövidebb idő alatt kellett volna mindezt bemutassák!


Az elején elkezdtűk megismerni ezt a világot, a karaktereket, majd jöttek új karakterek, érdekes volt, ahogy kialakult a bizalom közöttük és érdekes volt, ahogy egyre nagyobb értéke lett a bizalomnak, de aztán újra és újra ugyanaz volt, csak rá akartak tenni egy lapáttal.

2018. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak ennél a sorozatnál van így, mindennek esik a színvonala, a Trónok harcának is meg a többi népszerű sorozatnak. Arról van szó hogy amíg valami új, addig beleadnak apait-anyait hogy sikeres legyen. Aztán mikor eléri azt a pontot hogy már világsiker és sokmillió rajongó van meg dől ezáltal a pénz, akkor úgy vannak vele hogy kialakult a fix tábor, innentől már nem kell megszakadni, félgőzzel is lehet valamit gányolni úgyis megnézik a neve miatt. És lám megvan az eredmény. A filmeknél ugyanez, szerinted miért hulladék 99%-ban a folytatás az első részhez képest? Hogy a 3-4-5... részről már ne is beszéljünk. Hát mert csak a bőrt akarják lehúzni a "termékről", mert az első része/évada sikeres lett. Általában az van, hogy az első évadot/részt lezárják, hogyha bukta lenne akkor legalább normális vége legyen, aztán ha sikeres akkor újra felpiszkálják. A Jurassic Parkot is már vagy 3x újranyitották, pedig az első tragédia után nyilván nem engedte volna senki. De hát mivel az első rész kultfilm lett, így gyorsan kihasználják hogy a név pénzt termel. Erről van szó. És ez a sorozatokra is igaz, a Walking Deadre is. Az első jó volt, sok rajongója lett, gondolom még a következő évadok is úgy-ahogy jók voltak (én nem láttam őket, nem tudom), aztán mostanra minden kreativitás elfogyott, csak a pénzsóvárság maradt meg. És ezt az emberek észreveszik.
2018. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

a th-nál érthető,mert ott a szereplők idővel sztárok lettek és valószínűleg a gázsijuk miatt nem telik normális kivitelezésre.

a twd-ben meg olyan mintha a vágót meg a harc koreográfust menesztették volna a 4.-5. évad után.

tehát nem a sztorival van a gond,hanem a vágással,mert nincsen ritmus és a harc koreográfia lett a realisztikusból és sokkolóból unalmas és kiszámítható,időnként nevetséges.

2018. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokszor csak amolyan "divathaterek" mondják ezt. Sokszor az ilyeneknél ha megkérdezed,hogy mi a bajuk akkor nem tudnak mit írni vagy valami bődületes marhaságot írnak(vagy ugye jó internetes szokás szerint elkezdik szidni anyádat).

Nincs probléma a negatív kritikával csak az legyen tényleg az ne csak értelmetlen fikázás.

2018. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!