Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars IX. Epizódjában fog...

Star Wars IX. Epizódjában fog szerepelni Asajj Ventress?

Figyelt kérdés
Ő lehetne Kylo Ren csaja.

2018. nov. 6. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszek Dooku kinyírta, szóval nem nagyon hiszem :D


De ha tévedek max mellékszereplőként, mondjuk nem hiszem hogy fogják szerepeltetni a karaktert. Legalábbis szerintem nem lenne érdemes pont az utolsó részben bedobni.


A másik mondathoz: ha él akkor már biztos hogy nem Kylohoz való korban. :DD

2018. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerinted a Star Warsban nem öregszenek az emberek? Nézzük csak, a Clone Wars idején Ventress tuti minimum 30 éves, de szerintem több. De legyen csak 30. Onnantól a Birodalom bukásáig eltelik kb. 25 év, majd onnantól a 8. rész eseményeiig megint kb. 25. Azaz Ventress minimum 80 éves kell hogy legyen addigra. Biztos csaja lesz egy éppen hogy tinédzserkorúnál valamivel idősebb csávónak.


Amúgy is úgy tudom kánon szerint rég meghalt (és előtte egyébként átállt a jó oldalra), még a Klónok háborúja vége körül. És ha még élne sem lenne semmi értelme visszahozni, hogyan kapcsolódna a történethez bármiben is?


Ezt a kérdést te sem gondoltad át szerintem.

2018. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!