Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen Animét? Mert én...

Tudtok ilyen Animét? Mert én nem nagyon talàlok.

Figyelt kérdés

olyan animét keresek amiben a föszereplö egy fiù és esetleg nem egy vénember vagy idös hanem tini példàul. és amit rajzol az életre kel.

nem kell îrni a mushishi-t.

elöre is köszi a vàlaszokat.


2018. nov. 16. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Jó, nem írom a mushishit, mert abban nem kel életre amit rajzolnak, illetve neked az nem is való.

Én nem tudok ilyen animéről, de ettől függetlenül lehet, hogy van. Viszont ez nem úgy történik, hogy te fogod magad, kitalálsz valamit, és neked csak olyan anime kell. Hajrá, készíts egy mangát, hátha kap anime adaptációt. Ott lehet tini, kék szemű, nagy fülű, ami neked tetszik.

Gondolom a mushishit is ajánlották csak neked nem jött be, mert nem olyan volt, mint amit elképzeltél, sok volt a mondanivalója.

2018. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bocsi!; nem îrta senki a mushishi-t, hanem én talàltam. :P
2018. nov. 16. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!