Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nyerne egy Grievous táborno...

Ki nyerne egy Grievous tábornok vs. Wonder Woman párharcot?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki az erősebb, vagy az okosabb harcos?

2018. nov. 17. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
WW szerintem egyértelműen erősebb és okosabb is. Ami Grievous-nek előnyt adhat, az a felszerelés. A kritikus kérdés az, hogy a fénykard mit tudna átvágni WW fegyverei közül. Lasszó, pajzs, kard, alkarvédők, páncél. Ha mindet, akkor Grievous nyerne, mert WW nem nagyon tudna mit csinálni. De ha WW-nek az eszközei alkalmasak a fénykard elleni harcra, akkor én rá fogadnék.
2018. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rajesh ***** válasza:
Előző válaszíró nemteljesen van igazad, bocs. WW-nek superman-hez hasonló alap képességekkel rendelkezik, azaz repülés és szupererő. Grievous tábornok ellen még reflexekkel is kivédheti a fénykardokat és egyszerű ütéssekkel leszedni. De Grievous alapból alattomos karakter vagy feljhasználja a környezete adta adottságokat és legyőzi, vagy egyszerűen elmenekül és legözelebb végez WW-nel egy jobb pillanatban. Szerintem MAX WW-nek a karkötője élné túl a lézerkardokat, de ha az sem akkor Grievous könnnyen nyer.
2018. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!