Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yaoyorozu Momo vélemények?

Yaoyorozu Momo vélemények?

Figyelt kérdés

Remélem nem csak én vagyok az egyetlen, akinek még 3 évad után is idegesítő a karaktere? Valamiért nagyon nem tudom megszeretni. Valamint nem értem, hogy miért pont Todorokival párosítják össze a rajongók.

Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is és természetesen eszem ágában sincs vitát szítani, csupán a kíváncsiságom vezérelt ennek a posztnak a megírásához. :)



2018. nov. 29. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedveled a karaktert. Én személyesen nem értek veled egyet, de mit problémázol? Mindenki más szereplőket szeret, ez normális.


Akik Todorokival shippelik Momót (én is ide tartozom, bár a todomomo mellet momojirou és iidamomo párti is vagyok) ez főleg az Aizawa elleni közös csatájuk miatt teszik. Az eleji zökkenők után jó csapattá váltak, jól tudtak együttműködni, illetve Todoroki lelki támaszt is nyújtott azzal, hogy megdicsérte az akkor még viszonylag önbizalomhiányos Momót. Ennyi bőven elég ok, hogy néhányszázezren felpattanjanak a ship wagonra. Emellett a mangában volt még alkalom, hogy Todoroki kifejezte, mennyire tiszteli Momo képességeit (főleg a mostani történetszálban, amikor is külsősként nagyon pozitívan kommentálta Momo teljesítményét a Kendouval történt összecsapása folyamán.)

2018. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mangában még nem tartok ott. De végülis így már logikus a shipelés. Köszönöm a válaszod!
2018. nov. 29. 20:11
 3/5 anonim válasza:
100%

Én személy szerint kedvelem Momot, a legutóbbi népszerűségi szavazáson a 7. helyezést érte el, szerintem nem véletlenül. A manga legújabb fejezeteiben pont szemtanúi lehetünk a karakterfejlődésének.


Amiért Todorokival shippelik:

- leginkább 2. évad végén látható közös harcuk miatt Aizawa-sensei ellen

- Todoroki ez alatt a harc alatt önbizalmat adott Momonak azzal, hogy elismerte a tervet amit Aizawa ellen eszelt ki

- valamint azzal, hogy elmondta neki, hogy amikor osztályelnököt választottak azért kapott 2 szavazatot mert ő is rá szavazott. Momonak ettől megjön az önbizalma és képes végrehajtani a tervet amit kidolgozott.

- a későbbi részekben és a manga fejezeteiben számtalanszor láthatjuk néhány monológ vagy képkocka erejéig, hogy Momo bízik Todorokiban és teljes mértékben elismeri a képességeit.

- ezen kívül a fő ok amiért a fanok oda vannak ezért a párosításért, egy hivatalos drama CD ahol Todoroki és Momo egy fesztiválon találkoznak és Todoroki megdicséri Momo yukatáját amit saját kezűleg alkotott a képességével, aztán együttt néznek körbe a fesztiválon és Todoroki említést tesz a családjáról, Momo pedig látva, hogy Todoroki elszomorodott, mvígasztaló szavakat mond neki miközben nézik a tüzijátékot (shoujo anime material :D ).

- a manga későbbi fejezetében pedig Todoroki láthatóan támogatja Momot és aggódik érte amikor edzést tartanak egy másik osztály diákjaival. de nem akarok spoilerezni. :D

2018. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 14. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Engem is zavar...


Hmm...TodoMomo,nem tudom szerintem egyáltalán nem illenek össze.

Én személy szerint Mineta-val,Jirou-val és Awase-val szeretem Momo-t,míg Todo-t Camie-vel és Ochako-val. Bár nincs sok esélyük.

2020. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!