Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy discovery channel sorozatr...

Kribeg kérdése:

Egy discovery channel sorozatról van szó vajon melyik lehet az?

Figyelt kérdés
Egyszer már régebben oda kapcsoltam és láttam egy olyan rész egy sorozatból amiben át egy embert kitesznek valamilyen szituációnak, hogy megváltoztathassák az életét. Az adott részben amelyiket én láttam olyasmi volt, hogy egy fiú sosem akart rendet rakni meg nem érdekelte különösebben az élet és egy olyan szituációt alakítottak ki mintha zombi apokalipszis tört volna ki és különböző megpróbáltatások elé állították így változtatva meg az életét. Mikor vége lett a résznek és mindenkiről kiderült hogy szinészek voltak megváltozott az élete az adott embernek jobban tudta értékelni mindazt mi körülveszi. Melyik lehetett ez a sorozat?

2018. dec. 2. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
több mint tíz éve nézem napi szinten de ilyenre nem emléxek
2018. dec. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Világvége Derren Brownnal (Derren Brown: Apocalypse).
2018. dec. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!