Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tűntek el az angol...

Miért tűntek el az angol humorú sorozatok a mai fiatalság érdeklődési köréből?

Figyelt kérdés

Én majdnem 15 vagyok, és imádom a Csengetett, Mylord?-hoz és Fekete Viperához hasonló sorozatokat, de a velem egykorú barátaim, ismerőseim... nos, nem igazán értik őket. Szerintük ezek nagyon lebutított humorral rendelkeznek, szerintem meg pont fordított a helyzet. Régen Magyarországon is nagy volt az ilyen típusú műsorok népszerűsége, manapság pedig szinte semmi. Ez miért lehet, mi okozhatja, hogy a fiatalok konkrétan nem értik az angol humort?

Tisztelet a kivételnek.



2018. dec. 2. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, és a Csngetett Mylord meg a Mr. Bean a két kedvenc sorozatom, de a Fekete Viperát is szeretem. Nem tudom beleesek-e még a "mai fiatalság" kategóriájába, de inkább nézek meg századjára egy részt a CSM-ból, mint hogy ilyen manapság menő sorozatokat nézzek mint a GOT és társai.
2018. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 18/F vagyok de nézem én is Mr Bean-t, Csengetett Mylordot és a Halló, halló!-t is. Szerintem jók és klasszikusak egyben. Talán amiatt mert nem nagyon mennek a tv-ben. Asszem a humor+ adja egyedül őket. Meg persze van ez az új sz*rság hogy nem nézünk tv-t mert az ördögtől származik vagy mittudomén :D
2018. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az okozza, hogy nekik a bukó, lebutított "humor" az etalon.
2018. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szinkronizálják az újakat. A régieket meg nem vetítik.
2018. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Én a Doctor Whot szeretem.
2018. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!