Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Simpson...

Mi a véleményetek a Simpson család új szinkronjáról? (Homer:Háda János, Bart Simpson: Markovics Tamás)

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz, rosszabbra számítottam. Nyilván nincs olyan jó mint Székhelyi József, de szerintem Háda Jánosnál nem nagyon lehetett jobb szinkront találni Homérhoz. Markovics Tamásról ugyanez a véleményem.
2018. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, hogy bart vagy homer a furább-e, de szerintem Homer.

Régen nagy rajongó voltam, gyakorlatilag ezen nőttem fel, nem vagyok nagy szinkron kritikus, igazából nincs is nagyon hallásom hozzá. Szerencsére, merthogy éppen ezért sokszor észre se veszem ha valakit cserélnek, de most belenézve a simpson családba, mintha nem lenne benne simpson család.

Nagyon furcsa és felkavaró élmény, amióta csak az eszemet tudom az életem része volt a sorozat, de most mintha elmúlt volna valami.

Kicsit a saját halandóságomra ébresztett rá.

Teszem hozzá az egyre sterilebb animáció is segít ezt éreznem, hogy valahogy üres az egész. Bart szinkronhangja amúgy meglepően ügyes, bizonyos hanghordozásokat vagy lejtéseket nagyon jól utánoz.

2019. jan. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és az lemaradt, hogy egyelőre nem mondanám, hogy mostantól nem nézem, próbálom szokni.

De bevallom most inkább kedvet kaptam a koraibb évadokhoz, lehet előről kezdem, aztán majd meglátjuk, de egy korszaknak mindenképp vége.

2019. jan. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A régebbi részeket hol nézitek?
2022. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!