Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Bosszúálló...

Mi a véleményetek a Bosszúállók 4 traileréről?

Figyelt kérdés
[link]

2018. dec. 7. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
12 egy tucat. Már rég nem tud érdekes lenni, az Ultronos film környékén kisiklott, azóta gyenge a Marvel.
2018. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szó szerint nem fogok aludni éjszaka, mert teóriákat és elemzéseket fogok írni. (Na meg bűn rossz mémeket, fogok gyártani.)

Tök jól sikerült, rendesen érezni lehet, hogy ez sötétebb lesz, mint a Végtelen háború.

2018. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jó volt, pont annyit mutatott, amennyit egy előzetesnek mutatnia kell. A hangulat, a zene, a jelenetek fantasztikusak voltak, végig libabőröztem a nézése közben.
2018. dec. 7. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Végre, Ronin! :D
2018. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az első teaser trailer vagyis kedvcsináló kis előzetes alapján nem sokat tudni.Van benne szomorúság az tuti.Vasember lassan oxigén hiány,étel ital nélkül az űrben,nem valami vidámság.Amerika kapitány könnyes szemekkel,letört hangulattal szintén nem egy vidámság.Thor valahol üldögél esetleg bezárva roszz kedvel.Maga a bosszúálók logója is elporladozott álapotban (thanos csettintése mitt) szintén arra utal hogy a bosszúáloknak bizony nehéz a helyzetük.Kudarcot vallotak,Thanos győzött,ráadásul úgy hogy az univerzum élőlényei felét eltünttette.(egyensúlyt hozott létre).Kiváncsian várom hogy hogy fog alakulni a folytatás.Apropó.Nekem volt egy érzésem mielött kijött volna ez az előzetes hogy Amerika kapitánynak az egyenruha ugyan az lesz ami a Tél katonájában 2014 ben volt rajta. (Shield uniform) :D szóval örülök hogy igazam lett.De nem ez a lényeg.
2018. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 Még szerencse, hogy a vélemény az szubjektív dolog.

Több millió ember úgy gondolja, hogy fejlődik a Marvel, és egyre jobb filmeket gyártanak. Ezt a mutatóik is tükrözi.


Amúgy, ahogy előttem mondták, örülök, hogy sejtelmes lett és keveset mutattak meg. Kicsit attól féltem, hogy előre lelövik az egész sztorit, de szerencsére csak a találgatások maradnak. Ha kijön az újabb trailer, remélem fenntartják ezt.

2018. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!