Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A facebook miért törölte a...

A facebook miért törölte a Sorozatbarát Face oldalát?

Figyelt kérdés
ma láttam először hogy a Face letörölte az oldalukat, és új Face oldaluk lett és valamit rosszul csináltak és törölte a Facebook, nem is érdemes meghívót kérni már?
2018. dec. 10. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Mert illegális amit csinálnak, nem tűnt fel...?
2018. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Bakker, akkor oldják már meg hogy ezek legálisan legyen az egész világon, az ilyen legális oldalakon meg törlik őket a tárhelyek miatt, perelni tudnak, de lusták kiadni dvd-én..
2018. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Illetve az ember honnan tudja hogy az adott oldalon illegális v nem illegális?hát honnan tudják, jól tudnak perelni, de sem dvd-én sem más formában nem adják ki
2018. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sőt az a legális oldalakon nem érdemes fizetni, mert volt egy Hekker támadás a Netflixen, és több embertől húzták le pénzt, én nem fogok rá fizetni ezért, inkább megveszem dvd-én és Cd-én..
2018. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. És a facebooknak évekig nem tűnt fel, hogy ott van rajta ez az oldal? Mivel kb egyidős magával a Sorozatbaráttal a face oldala is, tehát legalább 6 éve ott van. Miért most törölték?
2018. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!