Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen nehézségekkel kell...

Milyen nehézségekkel kell megküzdenie Billy Elliotnak, hogy elérje álmait? Kik hátráltatják, és kik segítik ebben? Miért? Milyen társadalmi konvenciókkal kell megküzdenie? Ő és a családja hogyan viszonyul a baletthez? Miért lehetett ő sikeres?

Figyelt kérdés

#BillyElliot
2018. dec. 21. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom neked, nézd meg a filmet és az összes kérdésedre megkapod a választ. Nagyon jól sikerült film lett!!

Billy Elliot a film címe, 2000 vagy 2001 és film!

2018. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jegy.hu-n nézd meg, hátha játsszák valahol a színházban. Azt hiszem a nyáron a nemzeti színházban láttam, sajnos nem emlékszem már olyan jól rá, mert végig bosszankodtam az egészet egy család muatt, ahol az anyuka ölében ült 2 gyerek aki mindig mocorgott és nem láttam semmit... de az biztos, hogy az apukája nem támogatta, és a pénz se vetette fel őket. A darabban sztrájkoltak a munkások Billy apukájávsl együtt, Billy pedig járt boxolni, egyszer betévedt egy balett órára, rögtön nem tetszett neki, de aztán mégis visszament. A végén mindenki támogatta és sikerült neki, de ennyit láttam/emlékszem és nézd meg, nagyon jó szerintem.
2018. dec. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!