Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom az animációs film...

Nem tudom az animációs film nevét. Segítenék?

Figyelt kérdés
Tudom hogy többrészes. Filmsorozat. Animált. Az első részben annyi van (amire emlékszem) hogy van egy lány és neki van egy testvére. Az anyukájuk eltűnt(vagy meghalt nem emlékszem) az apukájukkal élnek. A lánynak van egy kabala karkötője azt hiszem szitakötő meg pillangó van rajta. Annyira emlékszem még hogy vannak gonosz tündérek és elkapja 2 barátnőjét és azokat is gonosszá változtatja. Az arcukon egy pillangó van. És szárnyakat kaptak. Az első részből ennyire emlékszem. Aztán nem tudom melyik az de az is van hogy bekerülnek a mese világba és ki kell jutniuk. Az egyikőjük piroska lesz a másik Hófehérke azt hiszem... Ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném. Még valami nem mai animációval van szó. Annyit tudok hogy régi olyan 2008-2014 között lehet de lehet hogy régebbi. Remélem valaki tudja miről beszélek.

2018. dec. 22. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy esetleg valamelyik Barbie film lehet. Legalábbis azok is hasonló stílusúak. 3D-s animált filmekről van szó vagy kézzel rajzolt?
2018. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 3D-s de szerintem nem Barbie
2018. dec. 24. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!