Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon a Ren és Stimpy rajzfilm...

Tatore kérdése:

Vajon a Ren és Stimpy rajzfilm sorozatot fogják reboot-olni vagy nem?

Figyelt kérdés
Lesz még új Ren és Stimpy rajzfilm sorozat?
2018. dec. 23. 03:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!

Kicsit kicsit válaszolok, remélem elolvasod.

Én is nézegettem a neten,kerestem külföldi oldalakon valami infót ezzel kapcsolatban. Ha már a reboot-ok korát éljük, hátha ez is sorra kerül.

De sajnos az alkotók nem terveznek ebből folytatást. Sőt, Kricfalusit most szexuális zaklatással vádolja 2 nő, még a múltból. Ahogy ez manapság megy...

Kíváncsi lennék egyébként új részekre, persze, csak ha nem rontják el, és marad a régi stílus.

De addig is, hála az Égnek, jópár rész fenn van a neten a Ren és Stimpyből, szoktam is nézni. Nagyon bírtam ezt a sorozatot annak idején és most is megnevettet.

2019. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt màr készült folytatás, másrészt fölösleges vágyakozni utána, soha semmi nem lesz olyan mint az eredeti.

Az akkori korban, akkori technikával, akkori humorral, világlátással és szellemi munkával készült anyag.

Csak valami utánérzés készülhetne.

2019. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!