Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti melyik Ed Wood-filmet...

Ti melyik Ed Wood-filmet találjátok a legszórakoztatóbb marhaságnak?

Figyelt kérdés

Sokat emlegetik a 9-es tervet, ami végleg eloszlatta ama lehetőséget, hogy ő belőle valaha is filmrendező lesz. Bár ezután is csinált filmeket, de szerintem idővel még fejlődött is. Már ami a röhejességet illeti. A halála előtt pár évvel csinálta a Five loose Women c. filmet, ami azért még jobban tetszett.


Bár erre a filmjére is ugyanaz jellemző mint a korábbiakra, mert a "színészek" dumái nagyon zavarosak, a cselekedetek és trükkök is hihetetlen, de mintha a cselekményszövésben lenne valami változás (igaz a főhősnő börtönbejutásának története elég ügyetlen).



2018. dec. 23. 18:13
 1/2 Liki István ***** válasza:

A Halál Orgiája is egy felejthetetlen "remekmű".

Én már háromszor próbáltam meg végigszenvedni, de nem sikerült.

2018. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Five loose women (1974). Van benne egy jelenet, amiben csajok megerőszakolnak egy nőt. Nagyon jót nevettem. Az erőszak maga annyi, hogy a csaj összepuszilgatja a nő testét, az meg próbál sírni az erőszaktevés közbe, de vhogy annyira csiklandós, hogy nevetnie kell
2019. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!