Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Derrick-et hogy hogy olyan...

A Derrick-et hogy hogy olyan sokan nézik?

Figyelt kérdés

Horst Tappertről kiderült 2008-ban,hogy náci katona volt.A ZDF le is vette a sorozatot a műsoráról.

Nekem gyerekkoromban a kedvencem volt,most meg nem tudom nézni,mert mindíg a nácizmus forog tőle a fejemben,pedig én nagyon nem vagyok náci.

Szóval az a kérdésem,hogy mások hogy tudják nézni?

A youtube-on 30000-es nézettsége van,ami jó,de hogy tudják nézni?

Csak érdeklődök...

Semmi kötekedés nincs szándékomban...

Régen én is szerettem ezt a filmet.



#Derrick.
2018. dec. 28. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
próbálj meg ettől elvonatkoztatni! hidd el nem csak neked volt a kedvenced.Tappert egy olyan világban volt katona ahol az emberek agyát átmosták azzal az ideológiával mely azt a szörnyű világégést okozta végül.hogy önként vagy sorozás által lett katona,nem derült ki,de tény a legszemetebb egységnél szolgált ami csak létezett a németeknél...a sorozatról pár szót: remek,szórakoztató,ahol még tudtak feszültséget teremteni robbantgatások,és autós üldözések nélkül.szerintem ha kedveled nézd,és felejtsd el ezt a náci dolgot(az élő nácik veszélyesebbek)
2018. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad van.Szerintem nem volt rossz embet.Sokan szerették de érthető,hogy titkolta,hogy náci katona volt,mert tönkretették volna érte.

Köszönöm szépen a válaszod.

2018. dec. 28. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Bezzeg ha komcsi lett volna, akkor semmi baj.
2019. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja...pedig azok 40 millió embert irtottak ki haláltáborokban nem "csak" 6 milliót.
2019. febr. 8. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A régi nyugatnémet sorozatok nagyon népszerűek voltak a

maga idejében, de sokan szeretik most is!

Ezek közé tartozik a legendás Derrick sorozat is!

Horst Tappert pedig 21 évesen mikor besorozták

a hazáját védte!

Ezért őt semmiféle bűn vagy

bűncselekmény elkövetése nem terheli!

2019. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. márc. 5. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy pont leszarom, hogy mi volt fiatalon. Attól még jó színész és jók a filmjei. Hűtlen péktől is veszek kenyeret, homoszexuális nyomdásszal is legyárttatom a névjegyemet, alkoholista embertől is vennék ingatlant, ha jó vétel stb stb stb. Kb ugyanakkora baromság lenne nem nézni Tappertet, mint amikor két ország háborús konfliktusa miatt kívülálló országuk magukat szopatják "szankció" néven. Ennyike.
2023. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!