Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a Marvel Kapitány teóriáról?

Figyelt kérdés

Nem lehetséges, hogy Marvel kapitány amúgy Thanos oldalán áll, és csak beépül a Bosszúállók közé hogy aztán belülről szabdalja fel a csapatot? Szerintem abszolút logikus, elvégre azt írják hogy a lánynak átmosták az agyát az idegen életformák, mi oka lenne első szóra jönni és segíteni az Avengereknek?


Szerintetek lehetséges hogy ő igazából Thanos oldalán áll?



2018. dec. 28. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Még nem igazán tudunk róla semmit. A szólófilmje valószínűleg megválaszolja a kérdéseinket, szerintem biztos tartozik Nick Furynak. Az előzeteseből az a következtetést vontam le, hogy Fury valószínűleg segít Carolnak megismerni a múltját/visszaszerezni az emlékeit.

Azért elég furcsa lenne ha a MCU következő vezetője a többi hős ellen lenne. (Meg ugye vele jönnek be a skrullok, akik elvileg a következő nagy ellenség lesznek.)

2018. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esélytelen.

A film eleve évekkel a Bosszúállók megalakulása előtt történik, és Thanos már akkor használta volna Carol-t, ha tudta volna.

2018. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ígyvan,marvel kapitàny filmje a bosszúállók elött zajlik.A végtelen háborúban a végén Fury elküld egy vészhelyzet üzenetet ezzel kéri a segítséget marvel kapitánytól.Szóval nem nagyon lehetsèg hogy Thanos csatlósa lesz ha egyszer olyan üzenetet kapott hogy segítsen a bosszúállóknak illetve az embereknek.
2018. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így is szétvannak esve a polgárháború miatt. Esélytelen, hogy pont akkor amikor a legnagyobb szükség lenne arra, hogy összeljanak véletlenül pont akkor jönne, hogy szétszakítsa őket.. emellet arra még a 3 óra is kevés lenne, hogy egy minőségi és követhető filmet hozzanak ki belőle és happy end legyen a vége.. így is elég nehezen tudják legyőzni thanost és tegyük hozzá, hogy mostmár a fele csapattal. Es nick miért hívná akkor a segítségét. Ezt az agymosást szerintem már a marvel kapitányba "el fogják tüntetni".
2019. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És nick miért hívná a segítséget? Nem hívná,hanem hívta.Tudta jól hogy mit kell csinálni,a szeme láttára porladtak el a civil emberek,köztük ő is.Tudta illetve gondolta hogy a bosszúállók közül is elfognak porladni,ezért is hívott erősítést.Nem ingyért,nem dísznek,hanem volt rá oka..Ès amugy meg mér is van a csapat felosztva? A polgárháborù elmúlt.Azért mert a kapitány és tony összevesztek attól mér lenne feloszva a csapat? Banner mondta is tonynak,komolyabb dolguk is van a haragnál..Azon kívül hogy ők ketten nem beszélnek,attól még a csapat megvan... pl vízió tony csapatában volt,wanda meg a kapitányéban,mégis szerelmesek lettek és együtt voltak..plussz,a kapitány segített nekik.plussz roudi is tony csapatában volt,mégis jóba voltak.együtt mentek wakandába..Szóval nem értem hogy miért is lennének szétszedve.. igen fel lett osztva a csapat.vasember a galaxis őrzőivel volt a titánon,a kapitányék pedig wakandában harcoltak..Ittis,ottis volt harc,egy helyen nem lehettek mind.Szépen kilett osztva hogy ki hova megy.
2019. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem azért kizárt, hogy Thanos mellett áll, mert akkor nem kapna saját filmet. Nem érné meg a Marvel Studios-nak.
2019. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!