Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bosszúállók végjátekban,...

A bosszúállók végjátekban, hogy fogják azt jól kihozni, hogy ha vissza hozzák a halott hősöket és teremtményeket akkor ki fognak halni azok a fajok? Ja és a Disney mikor veszi meg a DC-t? 😍

Figyelt kérdés

Így, hogy szurkoljak majd a bosszúállóknak ?


Egyébként örülök neki, hogy a Marvel filmek is kezdenek át váltani komolyabb hangvételre és nem maradnak pokember szinten...


Személy szerint nekem Moon knight nagyon hiányzik és jó lenne ha nem sorozatban mozgósítanák, hanem saját filmet kapna.



2018. dec. 29. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van?
2018. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha vissza hozzák azokat az elő lényeket akik most meg haltak Thanos csettintesere sok faj halálra lesz ítélve, most akkor így mi lesz a hőstett abban ha vissza hozzák őket ?
2018. dec. 29. 15:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem miről beszélsz..
2018. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahhj... A titánról vett peldat és a túl nepesedes kihalást okoz ugye. De ha vissza csinálják valahogy a csettintést azok a fajok ki fognak halni a túl nepesedes miatt akiket már meg mentett. Uristen😂
2018. dec. 29. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:
De miért halnának ki fajok? :D Mármint mi a garancia rá, hogy tényleg kihalnak? No meg az emberiség felét, ha vissza lehet hozni, ki lenne az, aki nem próbálná meg?!
2018. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha visszahozzák az elporladt karaktereket akkor ki pusztítaná el őket újra? Egyrészt okés amit mondasz,másrészt nincs értelme..Az a tervük hogy akik úgymond meghaltak azokat próbàljàk visszehozni.Ès természetesen Thanost kell legyőzniük ahhoz hogy soha többet ne legyen ilyen veszteség.
2018. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. A Titánon volt probléma a túlnépesedés, itt még nem (legalábbis nem akkora) probléma. =D Meg valszeg kitalálnának valamit.

2. A Disney nem hiszem, hogy megfogja venni a DC Comics jogokat. Meg a Warner is tudja, hogy aranybányán ül. Az Aquaman után meg most már szinte biztos, hogy legalább egy 10 évig náluk maradnak a jogok. =D

3. A hangvétel komolyabb volt, de nem hiszem, hogy így lesz a legtöbb kövi filmmel is. Illetve a Végtelen Háborúban is volt humorizálás, nem nagyon tetszett. (Mert oldotta a feszültséget :/ ) De összességében a filmet imádtam. + Moon Knight-ot szerintem jobban kitudnák hozni sorozatból, mint filmből. ;) (Lásd: Daredevil, Punisher stb...)

2019. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"meg az emberiség felét, ha vissza lehet hozni, ki lenne az, aki nem próbálná meg?!"


Én eltüntetném a másik felét is.

2019. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok teória van erről olvass utánna ha érdekel. De ne gondold, hogy fél évvel a film előtt(úgy hogy a marvel ennyire titkolózik) mi tudjuk.


Egyáltalán nem tervezi a disney, hogy felvásárolja a DCt nem tudom ezt honnan veszed. Ha fel is vásárolja nem a közeljövőbe.

2019. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Brandon41 ***** válasza:
Thanos csettintése és Banner csettintése között 5 év telt el. A filmben mondta Natasha, hogy delfinek bukkantak fel ott a folyóban, tehát az állatoknak az az 5 év alatt megnövekedett a létszámuk, mivel ugye nem volt annyi ember a Földön és így nem tudott csökkenni a létszámuk (szerintem), ráadásul ugye Tony ragaszkodott ahhoz, hogy megmaradjon a jelenükben az ami megvolt. De ugyanúgy elkezd majd csökkenni az állatok száma, ahogy az elött.
2019. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!