Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Zsivány Egyes című...

Star Wars Zsivány Egyes című film kronológiailag, hogy áll a Star Wars filmes univerzumban?

Figyelt kérdés
Eddig láttam mind a 7 részt. Első hat részre azt mondom,hogy tetszett ,de a hét azt inkább elfelejteném. Nem tetszett. Most vettem rá magamat,hogy megnézzem a Zsivány Egyest ,de mielőtt megnézem fontos tudnom,hogy mely részek között játszódik ? Jó film ? Aki látta tőle kérdezem . Jobb lett mint a hét ? Nekem nem jött át a Star Wars érzés a hetedik részen. Azt nem tudtam értékelni.

2017. okt. 29. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

a 7. egy gyalázat.

a zsivány viszont egész jó.

abban is van pár olyan amitől elhúztam a szám pl vak botharcos,aki a bottal leveri a sisakos lézer és ütésálló páncélos rohamosztagosokat,de ez inkább csak baki.

szóval ha nem is agyonnézős mint a többi,de méltó rész 2 olyan cameo jelenettel is ami elviszi akár az egész filmet.

ha számokban akarjuk kifejezni,akkor ez a 4. rész.

a sithek bosszúja után jön és közvetlenül az új remény előtt játszódik a vége pár órával.

2017. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Zsivány Egyes - közvetlenül az eredeti trilógia első része előtt játszódik.
2017. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

csak a film legeslegeleje (mármint a nyitójelenet, amikor a csaj még kislány) pár évvel a III. rész után.

ezután egy ugrás az időben, a csaj felnőtt

***az igazi filmcselekmények napokkal játszódnak a IV. rész előtt, a vége pedig az 1.film(=4.rész) közvetlen előzménye, méghozzá annyira h a Zsivány_1_zárójelenet és a IV_rész_nyitójelenetet ha egymás utánra vágod és megmutatod vkinek aki még nem látott semmi SW-ot eddig, az nem is tudná h 2 külön film végét és elejét raktad össze xD

2017. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

az egész filmet tekintve: a IV. rész előtti napokban

a filmbeli utolsó pár cselekedet: utsó pár óra a IV. rész kezdőidőpontja előtt

2017. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!