Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A ház amit Jack épített. Mi a...

A ház amit Jack épített. Mi a véleményetek erről a filmről?

Figyelt kérdés
Én mikor meg néztem voltak olyan részek amiket allig mertem meg nézni. A film alapjában tetszett, de kíváncsi vagyok rátok milyen hazással volt és volt e olyan rész ami nem tetszett?

2019. jan. 5. 08:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Hazással * hatással bocsi :)
2019. jan. 5. 09:17
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Aza helyzet (teljes mértékben az én hibám), hogy nem tudtam mire ülök be, így nem tetszett. Nem tudtam, hogy ez egy művészfilm, nem néztem utána a rendező stílusának és annak, hogy milyen korábbi filmjei vannak. Sajnos azt hittem, hogy pusztán egy pszichopatáról szól, akinek beleshetünk a gondolatai mögé, hogy mit miért csinál. De véleményem szerint piszok hosszú volt. Sorra mentek ki az emberek a teremből, de nem a durva részeknél, hanem mert unták. Szerintem sokan abba a hibába estek, mint én. Az utolsó 30-40 perc vagy egy óra, nem tudom már mennyi volt az a része, nem nekem való volt. Lehet tévedek, de talán még azoknak is hosszú volt a film, akik szeretik a rendező korábbi filmjeit és tudták, hogy mire ülnek be. Én azért végignéztem a filmet, ha már kifizettem a jegyet és amúgy is kíváncsi típus vagyok. Egyébként számomra nem volt a durvasága miatt nézhetetlen, én bírom az ilyet. De olvastam, hogy a világpremieren kimentek többen is, mert nem bírták nézni.


Sajnos összességében nem tetszett.

2019. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
horrorba bújtatott művészfilm?kösz de még egyszer ilyet nem.azt hiszem az ilyet mondják rétegfilmnek,maga az ábrázolásmód,a be-bevágott jelenetek,néha csak kapkodtam a fejem most mi van?!
2019. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én akkor döbbentem le mikor egy anyukát és a 2 kisfiát meg ölte és le ültek piknikezni az nagyon szívszorító rész volt be is könnyeztem. Az a rész durva volt számomra. :/
2019. jan. 5. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt benne egy archív bevágott rész,talán 2. Vh s.

Egy nő akasztófa kötelet rak egy síró 3-4 éves szőke kisgyerekre...

Na az a rész beba szott,mert az szerintem igazi volt.

2019. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Saxpianikon válasza:
Zseniális filmnek tartom. Horror, sztory, brutalitás szempontjából is. Nem javasolom "tipikus" fogyasztóknak, akik agyatlan horrorra vágynak.
2023. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!