Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Az Aranyélet legvégén most akkor Mira hozza Enikőt a vacsorára?

Mi ez a kavarás a végén? Janka a nagyi? nagyon nemértem :D

jan. 13. 00:57  Privát üzenet  

A válasz
Janka sosem akarta ezt a gyereket. A sztókja miatt nem is tudta volna nevel, és a baba sem fogadta el őt anyának. Így Mira és Géza nevelte Enikőt, és Jankát, mint nagymamaként fogja megismerni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 13. 12:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi a választ, csak azért volt furcsa, mert Janka a végére már meggyógyult, vagyis nekem egészségesnek tűnt

# 2/2Időpont jan. 14. 22:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keresek egy filmet. Arra emlékszem, hogy egy nő volt benne akinek volt egy lánya, aki hozzá akart menni egy idősebb férfihoz, de végül nem ment hozzá. Az annyja jött vele össze....
Az Aranyélet című sorozatban összesen hány embert ölnek meg? (a bandatagokat nem kell szám szerint) Az összes évadból, és ha lehet név/karakter szerint.
Filmes oldalakon, pl kritikus tömegen azt látom hogy főleg csak 20-70 éves filmeket pontoznak szólnak hozzá, ők őrültek?
Aranyélet záróepizód illetve a vége. Vélemények? (leírásban spoiler)
A Szárnyas fejvadász 2049 önmagában is nézhető vagy mindenképp nézzem meg hozzá az előző részt is?
Ismeritek a Wisdom Teaching sorozatot, ha igen létezik hozzá felirat vagy valaki foglalkozik vele, már mindenhol kerestem?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!