Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aranyélet záróepizód illetve...

Aranyélet záróepizód illetve a vége. Vélemények? (leírásban spoiler)

Figyelt kérdés

Karma a befejező rész címe. Nos, akkor Mira miért úszta meg, amikor egy vamzer volt, aki a saját szüleit elárulta nem is egyszer és ő is gyilkolt. Márk pedig nem kellett volna, hogy tolószékben végezze. Ő kapta a legnagyobb pofont. Azt sem értem, hogy miért nagymama a Janka Enikő számára. Az ok, hogy lehet nem lenne pénzük felnevelni, de amiért hívja Janka az unokájának?


Felgyújtják a pénzt, a házat és rá kb 1 percre esik össze Márk. Nagyon érdekes... A karaktereket ismerve legalább egy részét eltehették volna. Jól jött volna Márk kezelésére, bár akkor még nem tudták. Szürreális az egész. A karaktereket nem így ismertük meg, akik így belenyugodnának a helyzetükbe. A színészek zseniálisak, de a forgatókönyv nekem nagyon nem jött be. Plusz ahogy elhozták a pénzt, rendszámcsere és megoldva... alvázszám ilyesmi az nem számít, végül is. Összességében imádtam a sorozatot, de nem ilyen befejezést vártam. Nem is happy endet, de ha már Karma a címe a befejező résznek, akkor mindenki azt kapja vissza, amit adott.


2018. nov. 19. 16:56
 1/3 anonim válasza:
Elég béna vége lett. Én azt se értem mi okozta a bénulását pontosan...
2018. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudod, az utolsó melónál, amikor elhozták azt a sok pénzt, akkor meglőtték és gondolom a gerince megsérült.
2018. dec. 7. 08:45
 3/3 anonim válasza:
De én azt nem értem, hogy hogy nem bénult le rögtön. Ez így hírtelen beütött nála, előjel nélkül? Fájdalta igaz a hátát? Ha jól emlékszem....De nem gondoltam volna hogy ez lesz. Vagy simán nem értek hozzá :D de ha valaki ezt orvisilag el tudná magyarázni... Nekem Janka agyvérzése vagy stroke-ja is így meglepett... Nem hallottam még hogy szülés közben ez lehetséges, aztán utána olvastam hogy igen, bár ritka.
2018. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!