Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stephen King: Az című filmjét...

Stephen King: Az című filmjét mikor mutatták be a tvben?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy eredeti szinkronnal nem vetítették le a tvben, hanem az RTL adta le valamikor újraszinkronizálva. Mikor adta le? Melyik évben? Nem lenne baj ha nem pontos dátum csak az év legyen meg hogy mikor ment rajta. És még annyi (ha emlékszik e rá még valaki) hogy milyen korhatárral ment? Gondolom a legalacsonyabban is 16-os lehetett de lehet hogy 18-as korhatárral adták le. Valaki még emlékszik rá? Nagyon kellene egy dátum róla. És még annyi hogy láttam hogy anno a Cool tv is leadta. Ez a dátum is érdekelne hogy mikor mehetett rajta ha netán nem tudnának rtl-eset írni. A Cool tv-hez is kellene ha lehet egy korhatár besorolás. Köszönöm előre is!

2019. jan. 16. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A régi/eredetit én még kölyökként, az M1-en láttam. De adta a COOL is meg talán az AMC is. 18+ -os korhatárral.

Az új verziót meg az HBO.

2019. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 2017-es AZ filmet ( felújított verzió) 2017 szeptemberében adta le először a TV.

A régi AZ filmet 1991-ben adták le először.

2019. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privat üzenetedet.

Az RTL klub 18 karikával 1990 november 20-án adta le.

2019. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1990 november 20-án nem létezett RTL Klub, mert 1997 október 7-én indult.
2019. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Cool TV és a Film+ valamikor 2000-2002. év között vetítette 16-os karikával. Bár az RTL kábeltársasága nem a magyarokhoz tartozik, de a régi TV-film magyar viszonylatban is 16-os korhatáros. A mozifilm az, ami 18-as.

Néhány évvel ezelőtt a Paramount vetítette csillag alakú felnőtt jelzéssel, de a Paramount joghatóságánál nincs 15-ös vagy 16-os jelzés és ezért alkalmazták a legmagasabbat. Azt nem tudom, hogy a Paramount hova tartozik.

2019. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!