Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti várjátok már az AZ 2-tőt?

Ti várjátok már az AZ 2-tőt?

Figyelt kérdés
Szerintetek most "horrorisztikusabb" lesz mint az első rész? Mit vártok ti a filmről? :)

2019. jan. 18. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:
*filmtől (bocsi az elírásért)
2019. jan. 18. 14:25
 2/5 A kérdező kommentje:
És mikorra várható az első előzetes megjelenése?
2019. jan. 18. 14:33
 3/5 anonim válasza:
Nagyon gyenge volt az első, többet várok a másodiktól. Nagyon gagyi volt az a bohóc benne, nem is volt félelmetes, lány létemre egy olyan jelent nem volt amin féltem volna. Egy Démonok között film pl., sokkal ijesztőbb mint ez a gagyiság.
2019. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem várok tőle semmit, az első rész akkora csalódás volt. Jó horrorfilm helyett kaptunk egy nyálas tini drámát egy-két CGI ijesztgetéssel. Az első 5 perc tetszett a többi értékelhetetlen volt.


Ennek megfelelően gyakorlatilag egyáltalán nem érdekel a második rész (figyelembe véve hogy a folytatások 10-ből 9 alkalommal rosszabbak mint az első rész, plusz eleve minek egy ilyen filmet folytatni?), egyedül Jessica Chastain miatt nézem majd meg talán, mert az ő színészi játékát kiemelkedőnek tartom mindenben (egyáltalán hogy a francban nem kapott még Oscar-díjat), bár épp ezért nem értem minek adta a nevét ilyenhez...

2019. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én várom már. Nekem nem volt bajom az első résszel sem, igaz, hogy nem féltem rajta de izgalmas volt, tetszett.


Szóval én nem várok semmit a második résztől, elég, hogy ha az első rész szintjén megmarad, csak annál rosszabb ne legyen.

2019. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!