Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem van ez így?

Csak szerintem van ez így?

Figyelt kérdés
Csak szerintem a Star Wars "rajongók" rontják el az egész SW-ot?Kezdve a Baljós árnyaktól Az utolsó Jedikig. Én azt nem tagadom hogy azért volt egy pár elég nagy hiba a forgatókönyv íróktól is,de szerintem nem ők teszik tönkre ezt az egészet hanem a "rajongók". Mint pl.Kelly Marie Trant zaklaták és a Jar Jart játszó színészt is,sőt neki még az öngyilkosság is megfordult a fejében,pedig akkor még nem is volt Instagram,Twitter stb. És amit én még nem értek...Mi a bajuk a rajongóknak a Porgokal,alig szerepeltek 6-7 percet! Na és ha a Disney szerez egy kis plusz bevételt?Hol fáj az nektek? Aki megveszi,megveszi,aki nem akarja nem kényszeríti rá senki.Szóval szerintem a rajongók teszik tönkre a SW-ot és nem a készítők. Persze nekem nincs semmi bajom a többi meg nem említet részekel,én tulajdonképpen mind1 filmet nagyon szeretem csak nem tudom megérteni egyes rajongókat...

2019. jan. 19. 10:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%

"Figyelj. Nekem tetszik,ha neked nem,nem kell nézni és ennyi. De tulajdonképen A Birodalom visszavágban is ugyan annyi hiba van,csak nem annyira látszik.


Ismertető: Az első Rend a Biirodalom hamvaiból támadt fel."


Aha, tehát egy újabb popkornt rágcsálva kikapcsoljuk az agyunkat és csak nézünk kifelé üres szemünkkel a világba típusú "néző" vagy, aki szerint nem is szabad kritizálni egy filmet, "mer' ha nem tessik ne nézzed" köszönjük a magyarázatot, így már értem a kérdést. Akkor nem is hozok fel több problémát a filmekkel kapcsolatban, hiszen minek?


Csak, ha szarsz a véleményünkre mi a francnak írod ki a kérdést?

2019. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogyha ilyen jól és részletesen kifejtetted hogy mi a bajod a TLJ-vel akkor biztos hogy többször láttad.És én úgy vagyok vele,hogyha egy filmet megnézek és nem tetszik,akkor nem nézem meg többet és ennyi.Ja,meg megkérlek hogy ne vágd itt be nekem a sértödöst csak azért mert nem vagyok veled egy véleményén.
2019. jan. 19. 18:09
 13/30 anonim ***** válasza:
67%

Tudod kérdező, ha van egy régi haverod, aki egykor tényleg kedveltél meg szívesen lógtál együtt abból egy utolsó megbízhatatlan féreg lesz, aki már csak nyomokban emlékeztet arra, aki egykor volt, akkor még elmondhatod, hogy sajnálod amivé lett, és őszintén örültél volna, ha olyan marad, amilyen volt, vagy legalább ha telik is az idő, azért nem fordul ki magából, csak ennyi.


ui. a TLJ-t nem láttam sokszor, egyszer adtam rá pénzt, aztán jött a torrent a Solo-nál már megspóroltam a mozijegyet hála a TLJ-nek, azért ismerem oda-vissza, mert kis túlzással nem találsz olyan SW rajongó youtubert, aki ne csinált volna legalább egy lehúzást a filmről, a hazaiak közül a legjobban sikerül a Retroschock-os, amiben például elég jól összefoglalják a rajongók fájdalmát, de az Otherworld csinált egy majdnem egy órás elemző-parodizáló videót róla. Elég szomorú, hogy ma azt jelenti csillagok háborúja rajongónak lenni, hogy együtt sírtok és nevettek azon, amivé vált, és ezek után páran elintézik annyival, hogy "ne nézzed, ha nem tetszik" illetve "lehet más véleményünk" igen lehet, de valamiért csak kiírtad ezt a kérdést, nem? Márpedig pont azért mert van egy rakás ember, akinek nem az a véleménye, mint neked, akiket nem is tudsz megérteni, mint írod? Látod a problémát? nem, na ez a baj...

2019. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Hát azért elég sokan vannak azok közül is akik szeretik a TLJ-t,Nézd csak meg hogy BlueRay mennyit vettek.Meg amúgy elég nagy marhaság hogy megnézel a YT egy videót és ebből próbálsz meg véleményt alkotni.Miért nem nézted meg újra és úgy próbálsz véleményt alkotni,ha nem verted volna észre a Retroshok és az Otherworld is hírtelen felindulásból csinálták meg a videójukat(nem az 1 órás verzióra gondolok). És én nem sz**ok a véleménytekre,csak egyszerűen nem értek pár dologban egyet,de ezt ti máris támadásnak veszítek.Lehet itt még vitázni de nagyon úgy láttom hogy veletek nincs mit...Ti eldöntöttétek hogy utáljátok az új filmeket és a régit akarjátok,de jól tudom ez csak azért van,mert nem minden úgy történt ahogy ti akartátok és végre volt egy kis csavar is!
2019. jan. 20. 08:25
 15/30 A kérdező kommentje:
Ja,és még valami!Tudjátok,amikor én elősször láttam a TLJ-t a moziban úgy voltam vele én is hogy ez az egyik legrosszabb rész,de kb. 1 hónap után megnéztem újra és kezdtem felfedezni a pozitívumokat.A SW rajongókal az a legnagyobb probléma hogy először megnézik az x részt és nem tetszik nekik,akkor az összes pozitívumot eltörlik,nekem is vannak olyan jeleneteim amit kimondottan utálok a TLJ-ben,de én megpróbálom a pozitívumot is keresni a dologban,nem azt mondom hogy a TLJ volt az egyik legjobb Star Wars film,de szerintem nem is annyira jó mint ahogy egyes "rajongók" állítják.Na ez,az igazi probléma a rajongókal.
2019. jan. 20. 10:17
 16/30 anonim ***** válasza:
27%

Veled értek egyet kérdező.


Még annyit fűznék hozzá Retroshockhoz meg Otherworldhöz, hogy látszik, hogy egyszeri megtekintés után készültek, hiszen hemzsegnek a tartalmi hibáktól (ami eléggé hiteltelenné teszi a videókat is)

2019. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

De kérdező, kit érdekel az Otherworld meg a Retroshock?

Én nem is láttam a kritikájukat (az otherworldot még mindig nem), de a saját szemem alapján elkezdtem kritizálni a filmet és máris azzal jött egy kommentelő, hogy "lopom" a Retroshock kritikáját, mikor azt még ekkor nem is láttam. A másik meg az, hogy egyedül egy dologban értettem vele egyet, a mennyire megírt-e dologban, de azt az egy témát is sokkal tovább elvittem egy másik ilyen gyk-s vitában.


Másrészt senki nem "törli el" a pozitívumokat, csak ha valakinek egy film alapból nem tetszik, akkor evidens, hogy a negatív dolgok a hangsúlyosabbak. Tudod az optimizmus és a pesszimizmus között ott van a realitás.

Én nem értek egyet sem a teljesen érvnélküli gyűlölködőkkel, sem azokkal, akik isteni rangra emelik a filmet (két db ilyen ember van ezen a fórumon) nekem a film alapvetően nem tetszett harmadik látásra sem - úgyhogy a negatív dolgokat emelem ki. Nem vagyok filmkritikus, hogy elkezdjek egy gyk-s kérdés alatt kritikát írni, ha valami kérdés van akkor arra válaszolok, viszont ha egy kritika szerintem jogtalan, akkor ugyanúgy megvédem a filmet mint azok, akik imádják.



,,nem azt mondom hogy a TLJ volt az egyik legjobb Star Wars film,de szerintem nem is annyira jó mint ahogy egyes "rajongók" állítják"


Ha a HS-t nem vesszük, meg azt a két másik khm próbálkozást, akkor az eddigi 10 filmből nekem mint film a 6., mint SW a 9.

2019. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Tislerics Máté ***** válasza:

A TLJ és a SOLO a legroszabb kritikákat kapott SW filmek... Nem értem miért kell a rajongókat belekeverni ebbe...


Tessék:


[link]


még a klónok támadási is jobban tetszett az embereknek... nem hiszed? ok!


tessék:


[link]


Aki sz@r szerepet vállal el, az ne csodálkozzon ha beszólnak neki. A színész szakma ilyen! Marie tudhatta volna, hogy csak azért rakják bele a filmbe mert kell egy bájos kisebbségi is. Amikor a kamerák előtt felmondta a szeretetes ultra giccses és röhejes mondatát a zöld háttér előtt, szépen fel kellett volna állnia és kiszállni a projektből. De nem tette! Aki ezek után csodálkozik, hogy megszólják az túl naív Hollywoodhoz....


A TLJ nem a rajongóknak készült! Sőt széttrollkodja a film a rajongókat kezdve a LÉZERkardozással meg a fénykard elhajítással, ami minden rajongó szívét összetörte, vagy amikor Luke-ot kell nézni fejés közben... Majd ha a Disney és Kennedy bölcs asszony hajlandó lesz egy nem PC propaganda, rajongókat széttrollkodó filmet készíteni, akkor esetleg visszatérhetünk a témára...


Ja a TLJ forgatókönyve nem néhol hibás, hanem az egész egy átgonolatlan az előző résszel semmi kapcsolatot nem mutató izzatáságszagú Píszí agymenés... Nem kell szépíteni... A film egy kalap.. bélsár. És örökre az is fog maradni... Nem méltó SW filmnek lenni. Nem véletlen a petíció sem, ami kiszedetné a SW saga-ból.... Ilyen még a Klónok támadásánál sem volt.... nem véletlen....

2019. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"A TLJ nem a rajongóknak készült! Sőt széttrollkodja a film a rajongókat kezdve a LÉZERkardozással meg a fénykard elhajítással, ami minden rajongó szívét összetörte, vagy amikor Luke-ot kell nézni fejés közben."


Csak a magad nevében beszélj, ne általánosíts!


"Ja a TLJ forgatókönyve nem néhol hibás, hanem az egész egy átgonolatlan az előző résszel semmi kapcsolatot nem mutató izzatáságszagú Píszí agymenés"


Van kapcsolat, már húszezerszer megbeszéltük, csak te nem vagy hajlandó látni a fától az erdőt.


"És örökre az is fog maradni"


Ha-ha :D Ezt mondták a 80-as években a Birodalom visszavágra is, ma nézd meg, hogy hol tart :DD


"Nem véletlen a petíció sem, ami kiszedetné a SW saga-ból.... Ilyen még a Klónok támadásánál sem volt.... nem véletlen...."


Valóban. A mai világban már minden szarért petíciót nyújtanak be a neten. Nagyon más volt a világ még 2002-ben. Nem uralta annyira a világot a net, mint napjainkban, sőt... Mára az internettel túl nagy sajtószabadságot kaptak az átlagemberek

2019. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Tislerics Máté ***** válasza:

"Csak a magad nevében beszélj, ne általánosíts!"


Nem általánosítok! Maga R.J. Mondta, hogy trollkodásnak szánta a LÉZER kardot is... Akkor bizonyára a fejős rész már nem az volt mi? :D ............


,,Van kapcsolat, már húszezerszer megbeszéltük, csak te nem vagy hajlandó látni a fától az erdőt."


Meglehet! De azért azt be kell látnod, hogy kb. mindenről kiderült, hogy átverés ami a TFA-ban volt. Poe nem is menő, hanem balek. Rey-nek nincsenek is szülei, Snoke-ról továbbra se tudunk meg semmit. Luke nem fog segíteni mert dúrcás csöves lett. És nem is segít, csak kinyirja magát egy értlemetlen elterelő trükkel. Az első rend ugyan úgy meg fogja találni a bujkáló lázadokat. Tehát Luke kinyirta magát a semmiért... Jó a forgatókönyv ugye? :D Finn lesz@rja a rohamosztagos multját és sima ellenálló lett. De akkor ő miért is volt rohamosztagos? Hát nem a történet miatt az biztos... Szóval akkor mi is lett felvezetve az 7. résszel? A random fordulatok? ööööööö FAIL!!!! forgatókönyv: 1-es!


,,Ha-ha :D Ezt mondták a 80-as években a Birodalom visszavágra is, ma nézd meg, hogy hol tart :DD"


Éppen erre utaltam, hogy a Birodalom furi volt anno, de a TLJ az is fog maradni, mert nem csak furi, hanem filmművészeti szempontból is egy szemét! A birodalomban fel volt építve a nagy fordulat. A TLJ-ben meg random történt minden.


,,Valóban. A mai világban már minden szarért petíciót nyújtanak be a neten."


Ahaaa tehát ne legyen sajtószabadság... Ne lehessen petíciókat írni... Ez igen... Szereted a diktatúrákat mi? Jó rohamosztagos lenne belőled...


Tudom hogy fáj a 45% De hát a statisztikai tények azok tények... Sajnálom, de a számok engem igazolnak... Szóval nekem van igazam! Ennyi... A film 45%-on áll 200.000 szavazat alapján. Vesztettél! fogadd el!

2019. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!