Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Boruto utáni...

Gyulai Dávid Dániel kérdése:

Szerintetek Boruto utáni generációról is lesz történet?

Figyelt kérdés
Én elképzeltem hogy Sarada lesz a hokage és boruto lesz a férje. És születik két fiúk, akik ikrek. Na de az egyik kiköpött Naruto a másik meg Sasuke csak modern változatban. Mindegyikük birtokolja a sharingant a jougant és a kyubi erejét.

2019. jan. 25. 19:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De inkább hadonlitson borutora az egyik a másik Sasukera mert boruto sokkal érdekesebb karakter szerintem mint Naruto.
2019. jan. 25. 19:35
 2/12 A kérdező kommentje:
Hasonlítson*
2019. jan. 25. 19:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes elgondolás. De:

Kurama ereje nem öröklődik. Boruto sem kapta meg, akkor az ő gyerekeik miért kapnák meg?

Illetve a Jouganról még nem tudunk sokat, de valószínűbb, hogy a Sharingannal valamilyen kombináció alakul ki, minthogy egyik szem ez, a másik az.


Én egyébként inkább szeretnék 800 részt a Boruto-ból, minthogy lezárják, és folytassák egy következővel. A Naruto-ból kimaradtak a romantikus pillanatok, és a végén jött össze mindenki mindenkivel, de Boruto és Sarada közt időnként kialakulnak aranyos helyzetek, és azokat egész nap bírnám nézni. :D Szóval leszavazok minden lányt, Sumirét is. Borutonak Sarada a perfect pár! :D

2019. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy most fejezzék be. Tudom hogy Kurama ereje nem örökölhető de Naruto halála után kell valaki akibe belezárják nem?
2019. jan. 28. 05:34
 5/12 A kérdező kommentje:
Illetve nem is kell meghalnia. Egyszerűen csak megöregszik, és átadja. Meg én valahogy úgy képzeltem el hogy sharingan mindkét szem jougan mindkét szem rinengan mindkét szem. De tudják egyszerre is használni. Olyan szinten lennének majd. Plusz a rinengan olyan fejlett lenne mint Kaguya esetében.
2019. jan. 28. 05:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy úgy sem lesz ilyen, de szerintem állat lenne.
2019. jan. 28. 05:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát Rinnegan elvileg még lehetne is, de akkor is valószínűbbnek tartom, hogy valami újfajta szem alakul ki. Amúgy ha Naruto meghal, szerintem Kuramát szabadon engedik. Amúgy is csak az egyik része van Naruto-ban, a másik fele szabadon van. Ugyanez igaz a többi Bijuu-ra is. Egy részük Naruto-ban van(vagy volt), mivel Obito belé zárta, amikor megmentette, de a többi részük ugyanúgy szabad.
2019. jan. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát a Föld megmentése érdekében szövetkeznek az emberekkel.
2019. jan. 28. 08:03
 9/12 A kérdező kommentje:
És egyik felük at egyik testvérbe másik felük a másikba.
2019. jan. 28. 08:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon adnám. Végülis így visszatérne az erőegyensúly. Mert sok mindenki azt tartja hogy Boruto nem lesz olyan erős mint Naruto. De ki tudja. Lehet hogy a jougan erősebb mint Kurama ereje, vagy mint a rinengan. Mint írtam az elején szerintem Boruto érdekesebb és kidolgozottabb karakter mint Naruto. És kiindulva abból, hogy Kawaki eltávolította Narutot (nem arra gondolok hogy meghalt) így valószínű hogy Boruto nála is erősebb. És oké sokan azzal jönnek hogy mert róla szól. Biztos hogy igaz, de szerintem akkor is erősebb lesz Narutonál. Vagyha nem is nem fog csalódást okozni. Plusz utána összejön Saradaval aki a hokage lesz és megszületnek az ikrek.
2019. jan. 30. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!