Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom hogy igaz e deh az...

Nem tudom hogy igaz e deh az instagramon olvasta az egyik ismerősőm h lesz a Scream Queens 3-évadja a nézőktől kérdezték és igent mondtak rá akkor lesz folytatása vagy nm? 🤔🤔

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz
2019. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mindj küldök képet akkor ez mi??
2019. febr. 4. 16:01
 3/10 A kérdező kommentje:
2019. febr. 4. 16:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem hinném hogy a rajongókon múlik, ha egy Star Warsot elkaszálnak azért mert nem hoz elég pénzt akkor egy 12 részes tiniknek való horrorkomédiát tuti nem fognak rajongói kérésre folytatni. Én is kedveltem a sorozatot, szórakoztató volt meg egyedi a maga módján, de ha bukta lett és elkaszálták akkor az úgy is marad. Manapság a pénz az úr, azon áll vagy bukik minden. Ha valami gagyi de sok pénzt hoz akkor is folytatják ha ötletük sincs már hozzá, ha meg valami nem elég sikeres akkor lehet akármilyen jó a koncepció, el fogják kaszálni.
2019. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben a bejegyzésben nincs szó arról, hogy jönne a folytatás. Nagyjából annyi a lényege, hogy mivel sok rajongó kérte, hogy rebootolják vagy folytassák a sorozatot, ezért a készítő kíváncsi, hogy a rajongók hogyan képzelnék el a folytatást. Egy 6 epizódos évadként vagy egy filmként stb. Nem ötleteket vár az esetleges folytatáshoz.
2019. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akk nm lesz?
2019. febr. 6. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Már két éve, hogy vége lett a 2. évadnak. Ráadásul kb másfél éve hivatalosan is kaszálták a sorozatot, úgyhogy kötve hiszem, hogy lenne folytatás.
2019. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Elvileg készül,Ryan Murphy ezt írta Instagram-on. Kíváncsi leszek! :)

2020. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi leszek rá már sok cikk azt írja vissza hozza a sorozatot
2020. aug. 23. 00:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Lesz, már készül, de meg nem tudjuk ki fogja kiadni.
2021. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!